Supplement - Beslenme?

Kullandığınız supplementler neler? Kullanmıyorsanız nasıl bir beslenme yapıyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Weider premium whey xtend scivation bcaa ve universal amino nitro Nisan ayı itibariyle bunlara yağ yakıcıda eklenecek

0|0
    0|0
    • xtend scivation'da kanserojen bir gıda boyası var deniliyor bilginiz var mı?

• madde şu : e129 allura red
      yeni başlayanlar için ne sakıncası var?

• Kanserojen bir etkisi olsaydı emin ol4-5 sene üst üste en çok satılan bcaa ürünü seçilmezdi ki ben bu bcaa ürününde böyle bir sorunla karşılaşmadım 3 aenedir yeni başlayanların hiçbirine supplement kullanımını önermiyorum suplement beslenmeye takviyedir zaten yeni başlamış bir insanın aşırı testerona ihtiyacı olmaz vücut o testeronu spor ile salgılar ve yeni başlayan için bu yeterli olur

Kızlar Ne Diyor 1

• Hardline Bipro, Nutrade Xtreme 3000, Bcaa scivation xtend. Hepsinden memnunum. Nutrade'in tadı çok kötü ama performansı muhteşem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kullanma zararlı olur

0|0
    0|0
    • Bu işin okulunu okuyorum yararını zararını biliyorum zaten. Tavsiye için teşekkürler.

• Tıpta bunları mi öğretiyorlar sana, diyetisyenim ben kendini seviyorsan kullanma doğal beslen

• Tıpta sizin gördüğünüz hemen her şeyi öğreniyoruz

• bazı ülkelerde e129 yasak şu an . yapılan deneylerde tek başına kanser riskini arttırdığı doğrulandı. ama komplex bir içerikle beraber izole hale geliyor. tabiki zararı var ama bu üründeki diğer içeriklerle birleşince bu ihtimal çok çok düşüyor. yinede xtend vazgeçilmez değil. piyasada çok alternatif var.
    genelde karpu aromalı ürünlerde e129 olabiliyor. mesela cellucor c4 ün karpuz aromalısındada e129 mevcut. c4 kullannlar aroma değiştirebilir ama xtendde aroma seçeneği yok. bilginize...

0|0
    0|0
  • Whey optimum gold.

0|0
    0|0
  • Hardline kreatin ve Optimum Whey Gold Standart kullanıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...