Türk kızları neden spor yapmıyor?

Bizim kızlar neden spor yapmıyor? göbekleri çıkıyor illa spor salonuna gitmenize gerek yok evde de yapabilirsiniz ama işinize gelmiyor kolaya kaçıp erkekte baklava istemesini biliyorsunuz.

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Bugün yolda ister istemez kardeşciğime önümde yağlı göbekleriyle, ayaklarıyla yürüyenler için ''Herif ve kocaları bunlarla nasıl yatıyor bu yağlı vücutlarıyla.'' dedim. Duydular tabii. Umarım onları spora itmişimdir.
    Herif haklı ulan !! Geneli göbekli, bunlarla hemcins olamam diye düşünüyorum. Tüm gün yeyip yeyip yatıyorlar nasıl rahat ediyorlarsa artık.

0|0
    0|0
    • Ahaha aynen :D çok birşey değil günde 5-10 dk egzersiz yapsınlar yeter spor salonuna gitmeselerde olur.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya offf sizde ha. Yabancı ülkede yasada gör sankı orda herkes spor salonunda dogup buyuyorda. Yok ama sizin göznz sadece taş gibi hatunlara takıldığı için dierlerini göremiyorsunuz. En cok obezite hangi ulkelerde bir bak ondan snra türk kızlaro gobekli de

1|0
    0|0
    • Yahu neden böyle patlama yaşıyorsunuz kötü bir şey mi dedik evde her gün 5 dk antreman yapsanız bile yeterli ama siz kolaya kaçıyorsunuz.

• He tbi sanki bırda butn yabancı kızlar geziniyor da! Her soruda erkekler siz neden bmlesiniz kızlar bakın nasılım gibi sorular geliyor kimsede bütün dünyaya açılıp soru sordugunu düşünmüyor

• Sana ne desem anlamıycaksın hemcinslerini savunmaya devam edeceksin o yüzden fazla uzatmıyorum cevap için eyvallah.

• Yapıyoruz bir kere hıh :P

0|0
    0|0
    • Ben göremiyorum geneli göbekli oluyor :D

• Hayır ben kendim için söylemiyorum ayrıca üzgünüm canım baklavalarım var ama spor yapan kız istiyorum çok birşey değil heralde.

• Ben de örnek verdim zaten ama anlamamışsın hala aynı şeyi söylüyorsun :)

• Çünkü Türk kızları egoisttir. Bundan dolayı da çevreye 'ben kendimle barışığım' imajı vermek isterler. GErizekalı olduklarından dolayı da spor yapmayı sadece şişman işi görürler. Şişmanlarda kendiyle barışık mutlu kız imajı çizmek için spor yapmazlar... Türk kızlarımız böyle işte

0|0
    0|0
    • İşte bu abi hemcinslerini savunma moduna geçmeyen kız :D gerçektende egoistler özellikle bu yeni nesil kızlar fok balığı gibi dolanıyor :D

• of of of :D o konuya hiç girmeyelim çıkamayız EİG seçicem seni :D benim fikrimden yana olduğun için değil gerçekten yana olduğun için.

• Teşekkürler, gerçekçileri severim..;)

Erkekler Ne Diyor 6

• Yemeğin salcalisi... Diye başlayan söz yüzünden

0|0
    0|0
  • geçen masa tenisinde idmandaydım beden dersi mi başka alandan kızlar gelmiş oynamaya çalışıyorlar ondan sonra kızlar spor yapmasın zaten

0|0
    0|0
  • spor salonundaki hocalar direk yanladıkları için olabilir :D

0|1
    0|0
  • Tembelliklerinden..

0|0
    0|0
  • yok be dostum izmirde herkes spor yapıyor yanlış bölgedesin sanırım?

0|0
    0|0
  • istedikleri kadar yapsnlar RUS kadınları varken hiç birşeyler. Türk erkekleri RUS kadınlarıyla evlenmeliler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...