Siz olsaydınız n'apardınız :(

uzun zamandır hoşlandığım çocukla tanışma fırsatı buldum.. üstelik benden hoşlandığını söledi.. fakat yaşı benden 2 yaş küçük :( o problem etmiyor ama ben ne düşüneceğimi şaşırdım.. lütfen yardımı olun bu ilişki sizce yürürmü

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yürümekde sorun olmaz Sorun Toplumda basliyor Toplumumuzda bir cok Cahil Insan oldugu

icin Yorumlar alacaksin agizdan agiza konusanlar olacak buda Senin Iliskini yipratacak.

Önemli olan Senin ne isdedigin ve Hayat deneyimlerden gecer.

Ikinizin Yasida genc oldugu icin bir cok Asklara yelken acacaksiniz Sevdiginizi kafanizda Kuracaksiniz ve Seviyorum diye haykiracaksiniz ama asil hayatda iliskilere yelken acmadan Sizlerin kendiniizle olan Kisiliginizii bir Gözden gecirmeniz gerekir . Nasilmi Söyle

Yalniz sakin bir Ortamda Odanda oldugunda kendinle Konusdugunda Hayatda beni neler Mutlu ediyor hayatdan beklentilerim neler neler yapmak isdiyiroum nelere Hayatda ulasabilirim.

Hayatda ulasmak isdediklerim beni Mutlu edermi Mutlulukmu , Yoksa Parami sormalisin.

Ondan Sonra birazda Kisiligin oturdugunda Insanlari Hayati Tanidikca Düsüncelerin isdeklerin degisicek o yüzden benim görüsüm Cik Arkadasla mesafeni koy yasa gör .

1|0
    0|0
    • evet.. bunları göz önünde bulundurup değerlendirecem..teşekkürler :)

• öyle olmalı ama onsuz da olmuyor ben birine bağlı kalmak istiyorum :(

• Birine bagli kalmak isdemen kendine fazla Güvenmedigiden Kaynaklaniyor bu yüzden kaldir basini biraz daga Güven kendine Hayatda Mutlu olabilirsin .

Vermek isdeidgim Mesajlari almisin bundan Sonrasi Senin elinde

Erkekler Ne Diyor 1

• Oturur ağlardım.

Gizli Boy*

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yaşın önemi yok efenim.. aşk varsa yola devam

0|0
    0|0
    • iyi de ya aşk yoksa onda :(

• orası zor işte ama hoşlandığını söylemiş hoşlama diye bişey yok ben gıck oluyorum o lafa aşk vardır yada yoktur. duygularımdan emin değilim hoşlantı mı acaba yok öyle bişey. ya aşık olusun karnın ağrır. yada aşk yoktur sadece muhabbet vardır

• bu normal bişi neden abartıyosun

0|0
    0|0
  • Önemli olan kafa yapısı . Erkekler geç olgunlaşır derler ki bana göre çok doğru söylerler . Ama ne erkekler gördüm yaşadığı olaylar sebebiyle erken yaşta büyümüş olgunlaşmıs fikirleri oturmus . İnsanın kendini geliştirmesiyle ilgili . Erkek kendini bu şekilde geliştirmiş karakterini oturtmuşsa nüfus kağıdındaki tarihin ne önemi var . Mutlu olcağına inanıyosan kimseye kulak asma aşkını yaşamaya bak :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...