Takıntılı mı bu adam?

Merhaba, soruma direk anlatarak giriş yapıyorum..

Bulunduğum şehirde bir adam var. Yaşı bizden büyük 30 ve üstü diyelim ben 18 yaşındayım. Bu adamın bir dükkanı var antika eşyalar satan neyse. Benim bir arkadaşım var o da 18 yaşında ve bu adama aşık. O kadar belli ediyor ki. Anlamamak mümkün değil [zaten bu adamda biliyor bunu]. Benim bu adama karşı hiçbir ilgim yok. Arkadaşım adamın ağzına düşecek gibi. böyle bakarken eriyor sanki. Ama arkadaşımın dediğine göre yine adam bununla ilgilenmiyor arkadaşça dostça yaklaşıyor. Hatta bu adam arkadaşımın bakışlarını hissettiğnde başını çeviriyor.vs. Konuşmalarındanda belli oluyor zaten ilgisiz olduğu.Ama bana karşı bir tuhaflığı var. Mesela arkadaşım konuşurken adam duruyo öylece beni izlio.gözlerini ayırmıyor.Donuk ve uzun bakıo.Bakarken gülümsemesinde mesela beni gördüğünde ağzı kulaklarına varıo böyle tuhaf parlak bir gülümsemeye dönüşüo.Benim bir kolyem var.Üzerinde sevglmin ismi yazıyor.Ve kolyem göğüs hizamda belime kadar.Adam kolyeme gözlerini dikmiş.Dikkatlice uzun uzun bakıyodu.Sonra yazıyı okudu.X kim? diye sordu.Arkadaşımda da aynı kolye vardı ama ona sormadı.Arkadaşmla bu adam konuşurken ben kolyeme bakmıştım hafif başımı eğdim.Sonra bi baktım bu adam bana dönmüş beni izliyo.Bunun gibi şeyler.Bi farklılık var.Ama ben olabildğince mesafeli olmaya çalışıyorum.Mesela kolonyağı tutuo. arkadaşım atlıo hemen tabi. ben istemiyorum teşekkürkler dedim.elimde yüzüğüm vardı.bi baktım adam öyle elinde kolonyğıyla donmuş elime bakıo.hani bu tarz şeyler.Hep siz diye hitap ediyorum.Sonra geçende arkadaşım tekrar bu adamın dükkanındaymış.Benim onun dükkanında [o yokken o civarlarda]arkadaşlarımla fotoğraflarımı görmüş.Bu arada adam arkadaşımın facesine girmiş ordan görmüş.Sonra arkadaşıma diyo:İşte X burda dükkanımda fotoğraf çekinmiş?

Arkadaşımda ya öyle mi vs dio.Adamda ben yoktum, benim haberim yok gibi dio.Bikaç şey daha konuşuolar.Adamda Umarım o fotoğraflarda ben yokumdur dio.

*Özellikle demek istiyorum.Bu adamın kendi dükkanının resimleri facede vs var.Ayrıca bahsettiğm arkadaşımda bu adamın ve dükkanının resimlerini kendi facesinde yayınlıo zaten.Onlara hiçbişe demiyor..Ve normalde benim olmadığım bir yerde arkamdan konuşuyorlar..

Bence bir tuhaflık var anlatabildğim kadarını yazdım.Yorumlarınızı bekliyorum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bukadar uzun yazıyı ilk defa okudum...sonuç olarak şu kanıya vardır 30 yaşındaki adam kusura bakma ama 18 yaşında kızla ilgilenmez sübyancı değilse tabi sen biraz belliki kendi begenmiş birisin herşeyi üstüne alınıyosun sirkil ve kendine gel hem rahatsız oluyosun ne işin var admın dükkanında adam gerçek manada senden zaten hoşlanamaz ancak görtürmeye bakar...öyle bişeye baksaydıda arkadaşın belli ediyomuş onu elden geçirirdi velasıl üstüne alınma bu adam senle dalga geçiyor veya sen çok alıngansın 2.ihtilam yüzde doksan dokuz bencee...

0|0
    0|0
    • ilgileniyor dememiştim zaten. ama ben bi kız olarak bir TUHAFLIK hissettiğimi söyledim ve anlattım.Ve ben alıngan olsam şayet. benim anlattıklarımı arkdaşım doğrulamazdı yani o da bu tuhaflığın farkında. umarım anlatabilmişimdir..

• birden benliginin farkına vardın şuan demi...hiç bişey için geç değil sirkil ve kendine gel sen aslında bi apaçi değilsin güzelde değilsin alınganlıgı bırak artık...kimse sana bakmaz bunu kabul et..

• :D hadi ya

Erkekler Ne Diyor 6

• yoruldum yarım bıraktım. kavak yelleri gibi bu ne ya

0|0
    0|0
  • dallas gibi bi olay bu. ama 30 yas ustu bi insanla 18 yaslarda ki insanlar nasil ayni platformda muhattap oluyorlar anlam veremiyorum. nasil guveniyorsunuz boyle insanlara..

0|0
    0|0
    • güven derken?dükkanında birşeyler satıyor bizde gidip alışveriş yapıyoruz yani benim için böyle. arkadaşımı bilemem

• tamam ya sizle laf ebesi oynamicam zaten :D öyle diyorsanız öyle olsun

• keyfin bilir. acikcasi cok onemli bi mesele benim icin. quarante yazsa da ben cevaplasam diyordum!

• harbi takıntılıymış

0|0
    0|0
  • Okudum ben. Sana tavsiyem uzak dur bu adamdan.

0|0
    0|0
  • kolye beline mi kadar :SSD:SD:

0|0
    0|0
  • Kimse bu kadar uzun okumaz dostum .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uzak dur bence o kadar yas farki iyi degil hem sen bossun adama karsi

0|0
    0|0
  • Bu soruyu dha önce sordun sen :(

0|0
    0|0
    • yeni olan bir olaydan bahsettiğm için tekrardan yazdım. direk olayı yazsaydım. kimse birşey anlamazdı sanırım :D

• evet bi tuhaflık var adam seni kesiyo peki sen onu beğeniyormusun yaşlımı tipi ne?

0|0
    0|0
    • hayır.yazdım zatn ilgim yok.ama adam hiç evlenmemiş çocuğu yok. ve genç takılan böyle rockcı tipli birisi.ne bilim genç gözüküo ama bunlarda bi tuhaflık var

• tam olarak görmediğim ve nasıl tepki verdiğini bilmediğim için bilmiyorum ama UYARI:uzak dur

• aynen zaten o anı bende görmedim.Ama arkadaşım bundan mutlu olmuştur zaten gülüodu anlatırken.

Yükleniyor...