Evli bir bayan ile bekar bir erkek masumhane şekilde mesajlaşabilir mi?

Aynı İşyerinde evli çalışan bir bayan ile bekar bir erkek bir ay boyunca işyeri dışı da dahil mesajlaşıyorlar.bayanın eşi bu durumu farkediyor ve mesaj trafiğinden eşinin bine yakın bekar erkeğe mesaj çektiğini dökümlü olarak buluyor.Mesajların içeriğini göremediğinden eşine bunun anlamını sorduğunda eşi "masum bir biçimde mesajlaştığını" söylüyor.Sizce bu gerçekten inanılacak bir şeymi yoksa bayanın bu bekar erkeğe ilgisi olabilirmi?

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• kendi ailemizden pay biçelim.

annemiz yada evli ablamız böyle bişey yapsa masumane dermiyiz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ıyı o numarayla bırde yanında mesajlasmasını saglasın yada bı sekılde yolunu bulup o mesajlassın onun adına masumane olsa esı tanır zaten konusmalrıda gösterır

0|0
    0|0
    • Kadın eşinden gizli bir şekilde mesajlaşıyor.Eşi mesajların içeriğini göremiyor.

• Güvenen bir insan eşinin telefonu da dahil eşyalarını karıştırırmı? telefonunu gizlice alıp onun adına muhabet hareketi edermi? bir şeylerin dedektif gibi peşinde koşmak evlilik güvenini zedelemezmi?

• guven olsaydı telefon dokumlerıne bakılmazdı ve yıne guven olsaydı buraya konu olmazdı eger sonunda uzulurum ben uzulmek ıstemıyorum derse ınsan dusmesın ustune ben herseyı acık ve net bı sekılde ogrenmek ıstyrsa ustune dusmelı. sahsen evlı olsam bırde calısyrm ıs temposu falan derken tutupta mesajlasmam o kdr kı bırde aynı ıs yerndeyse bu arkadasım hıc ıhtyac duymam

• ne olacak ki? ne yani arkadas olamazlar mi sonucta birlikte calisyorlar o kadinin esi galiba hic ofis ortami gormemis... biraz su geri kafaligi biraksin da guvensin

0|0
    0|0
    • gizli bir biçimde eşinin haberi olmadan binlerce mesaj çekmesi ve bu mesajları eşi görmeden silmesi masum. eşinin yaptığı sorma hareketi geri kafalılık öylemi?

• haberinin olmasina gerek yok ancak silmesi dogru degil

• olabilir ama cok iyi anlasan iki arkadas da olabilirler tabi..

1|0
    0|0
    • Artık çağımızda Evli erkeklerin sayısı kadar Evli kadınlarda aldatıyor.Allah böyle bir durumla karşılaşıp boşanan insanlara sabır versin.Birde çocuklarının suratlarına nasıl bakıyor bu kadınlar anlamıyorum sonuçta o bir anne.

• o senin dedigin eger aldatma soz konusuysa olur. ama arkadas da olunabilir gayet. benim erkek arkadaslarim da var sevgilim de var ve sevgilim bana sen bu adamla niye konusuyorsun demiyor. adi ustunde arkadas. ben ona o gozle bakmak istemedikten sonra behlul olsa donup bakmam. cidden.

• gizli saklı iş yapması iyi değil, arkadaşım böyle böyle biri şu konular hakkında konuşuyoruz desin, çok mu zor?

1|0
    0|0
  • Mesajlaşamaz.Kocasını aldatma noktasıdır bu.

0|0
    0|0
    • aynen öyledir. çünkü ben beş ay kadar yakaldım böyle bir durumu. ve 4 ay oldu , üç çocuğumun da velayetini alarak boşadım karımı.ve şu anda aklım o kadar rahat ki bu pis hissi tam 3 yıldır yaşıyordum. ve sonunda olayı belgeleriyle ortaya çıkardım. eğer kişilerden biri evli ise bu erkek yada kadın hiç bir şeyi değiştirmez . aslaaa masumane bir şekilde ne mesajlaşabilir nede konuşabilir.helede bu eşlerden gizli kapaklı yapılıyorsaaa

• hemen kötü yorumlamamak lazım. normal sohbet de etmiş olabilirler. burada kadına ne kadar güveniyor adam o önemli bence. ama yinede herşey olabilir tabi..

0|0
    0|0
  • Bir sürü açıklması var bunun şimdi..

neticede bekar birinin başı bağlı biriyle görüşmesi sakıncalı...

0|0
    0|0
  • hayır mesajlaşmaya gümrük var

1|0
    0|0
  • o masum başlayan mesajmalar sanırım bir süre sonra gayri masum oluyor. Dikkatli olmakta yarar var.

0|0
    0|0
  • evet ne varki bunda :)

1|0
    0|2
    • böörg -1

• Nurcumm

20

Nurcumm

12 dakika önce

evet ne varki bunda :)

Katılıyorum 0 Katılmıyorum 1

Şikayet Et

500 karakter kaldı

Yorum Yolla

böörg -1

• belki şuan masumanedr ama ilerisi iyi değil :)

0|0
    0|0
  • la madem masumsun evli bi erkekle mesaj olmaz mı.d?

0|0
    0|0
    • Adam kadına en masumhane şekilde sen ne yapmaya çalışıyorsun diye olgunca sormuş.Kadında masumhane onunla aramızda bir şey yok ben seni deliler gibi seviyorum demiş.ama bir ay içerisinde 1000 tane mesajı ne diye çekmiş anlamak mümkün değil.Madem kocanı seviyorsun elin adamına ne diye gece gündüz gizlice bin tane mesaj atarsın.hiç mi düşünmedin kocan bu mesajları attığını tespit ederse ne düşünür diye.Bir ofis bayan arkadaşınız olsa bu hareketi yapsa ben onun hakkında pek olumlu düşünmem açıkcası

• öncelikle soran kimse milletin hayatını elestrmek ve sorgulamak sana düşmez. aklını kendi hayatına yor.ama bence yanlış

• doğru yargılamak bana düşmez ama bayanın yanlış yolda olduğunu söyleyebilirim.

• zina yapma degil zinaya yaklasma bile demiş Allah.

0|0
    0|0
  • sanmam...niye mesajlaşsınki...kesin bişeyler var kadında...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• arada belli bir mesafe sürekli konursa evet. onun dışında hayır.

0|0
    0|0
  • Bu hiç masumhane bişey değil masumhane bişey olcaksa bunu eşi bilecek anca öyle olur gizli saklı işler çevirerek masumluk olmaz.

0|0
    0|0
  • Bunun masumluğu mu kalmış yahu ! Ahlaksızlık diz boyu . O genci de o telefonu da bilmem ne yaparım artık !

1|0
    0|0
  • ne mesajlaşmaymış be tabi mesajlaşır sanki sevişiyolar geçen 18 yaşından küçük biriyle versiyonu vardı bunun..

0|0
    0|0
  • bence inanılcak birşey olamaz. bir insan neyse odur. bu kadın bence kaşarmış ve motor olmuştur. bunun başka bir yorumu olamaz.

0|0
    0|0
  • saçmalama olur mu öyle şey.

0|0
    0|0
  • Allah başa vermesin.

0|0
    0|0
  • Bekar bi' erkekle mesajlaşmak mı? O telefonu monte ederim ben olsam...

0|0
    0|0
  • öyle şey olmaz. Evli bir kadın bekar bir erkekle masum da olsa mesajlaşamaz.

0|0
    0|0
  • hiçte masum bişey değil.

0|0
    0|0
  • babayı mesajlaşır. bu ne la modernlık dıye boku cıktı herseyın

0|0
    0|0
  • hayır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...