Marsilya, Mönchengladbach ve Limassol

arkadaşlar sizce fenebahçe UEFA Avrupa Liginde bu rakipleri geçebilir mi?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• marsilya andre-pierregignac gibi milli takımın yuııldızını barındırıyor kadrosunda gignac hatırlarsanız 2008-2009 sezonun da toulose formasıyla gol kralı olmustu..marsilya sezonu 10.sırada tamamaldı şuan uefaya zaten fransa lig kupasının kazanmasıyla bulunmakta..

Mönchengladbach sezonu4.sırada bitirdi şampiyonalr ligiplay offta kieve elenip avrupa ligine kaldı,kadrosunda benim gözüme çarpan twenteden yeni transfer luuk de jong ve athletico madridden dominguezi tabsfer ettiler ..en iyi forveti marco reussu dortmugnga kaptırdılar bir zamanlar fırtınaoldugunu duydum bu takımın

ael limassl :bu takımı tanımıyorum ama takımın değeri fenerbahçeli bir futbolcuya bedel..

,kısacası fenerbahçe bu gruptan 1.çıkması gerekiyor,bana göre en kaliteli takım fenerbahçe bu grupta...aykut kocaman hata yapmazsa 15 puan alabilir fenerbahçe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kagit ustunde fovari gorunmuyo fener maclar dahada zor gececektir bir tanesi rum takimi

O macta bi dayak isi olur kadikoyde. Ben spartak moskovada feneerin dengi degil demistim oynamadan kazandi onlarda sanirim bu gruptada sorun yasayacak fenerbahce

0|0
    0|1
  • fener gruptan çıkar

0|0
    0|0
  • Türk takımlarının hiç birine güvenim yok iyi oynasalar bile kesin bireysel hatalar yapıp salak salak gol yerler özellikle de son dakikalarda, durantopları ve kornerleri de unutmamak lazım tabi hala adam adama savunma yapıyorlar mahalle takımları gibi ne yazık ki hiç umudum yok bi bok olmaz bizim takımlardan... :(((

0|0
    0|0
  • fener avrupada batırıyor ama.

0|0
    0|0
  • bu gruptan çıkamazsa aykut şut!

0|0
    0|0
  • bu üç takımda fenerbahçenin rakibi olamaz fenerbahçe gruptan lider çıkar.

0|0
    0|0
  • 1-Marsilya

2-Mönchengladbach

3-Fenerbahçe

4-Limassol

0|0
    0|0
  • Alex De Souza İlk Onbirde Maçlara Çıkarsa Fenerbahçe O Grup'tan Lider Çıkar

0|0
    0|0
  • ilk ikiye kalır fakat bu yetmez en az 12 puan alsınlar ki birşeye benzesin .

0|0
    0|0
  • Aykut Kocaman'a rağmen geçer, bu takımlar Fenerin hiç bir şekilde rakibi olamaz, tesadüfen veya şansen yenen çıkabilir, ama çıkar gruptan.

0|0
    0|0
  • VOLKAN-KALDIRIM-YOBO-EGEMEN-GÖKHAN-STOCH-TOPUZ-CRİSTİAN-KUYT-ALEX-SOW Böyle çıkarsa maçlara 1.çıkar gruptan,iddaaya girerim...

0|0
    0|0
  • marsilya zorlu bir rakip.aykut kocamana bağlı herşey.

0|0
    0|0
  • 3 torbadandaa en zoru geldi..marsilya banko 1 olur...2.lik ortada..ama ok puan kaybeder fener...

0|0
    0|0
  • bir filim mi ne vardı " Hayallerim Aşkım ve sen diye..! " FB bir gol atsın yeter yahu...

0|0
    0|0
  • aykut gökhan la hasanı biraz geride bağlayabilirse lider çıkar

0|0
    0|0
  • fener en fazla 3. olur ve annesinin ligine geri döner.

0|0
    0|0
  • İkinci olarak çıkma ihtimali çok fazla.

0|0
    0|0
  • Limasolla aynı grupta olmaya nasıl izin verdiler ilginç

0|0
    0|0
  • Mönchengladbach 1, fener 2. olur.

0|0
    0|0
  • grupta 3. olur kısacası elenir ...

0|0
    0|0
  • hadi hayırlısı