Neden tüm erkekler artık devlet memuru gibi giyiniyor?

Hırkanın içine kareli gömlek, kahverengi kumaş kesimli pantolonlar, ezik ve güçsüz görünen abidik gubidik ayakkabılar, Bol ve pot duran kalıplar, iğrenç paça kesimleri... 1930'ların Amerika'sı gibi giyinir oldu erkekler. Artık casual'mıdır, sıkıcı ve boğucu ingiliz tarzı mıdır nedir, bitse de kurtulsak. Daha tüyü bitmemiş ergenler gömleklerle ceketlerle, 30 yaş üstü erkekler komik desenli hırkalarla, mutfak perdesinden yapılmış gibi duran gömleklerle falan dolaşır oldu..

Sırf bu akım yüzünden, adam gibi bişey bulunamaz oldu mağazalarda.. Şöyle ağız tadıyla bi cool giyinemedik.. 2-3 senedir. Ne güzel pantolonumuzdun sen Wrangler.. Hatta ve hatta Lois..

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Özellikle de kahverengi giyinen bayan olsun erkek olsun o an gözümde rüküş oluveriyo.Kahverengi yaşlı rengi yahu.Şöyle 70lerimde falan tercih edebileceğim bir renk.Hele erkeklerde kahverengi sivri burun bebek mezarı gibi 50 cmlik ayakkabılar yok mu illet oluyorum bende.Seni çok iyi anlıyorum.10-15 sene kadar önce de ben şöyle adamakıllı pantolon bulamıyodum kendime.Sofra bezi gibi paçaları olan komik ispanyol pantolonlar modaydı.Modayı sorgulamadan bana giy denileni giyme huyum olmadığı için bir süre eskilerimle gezmiştim.Eh sen de öyle yapıcaksın artık kardeş:((

0|1
    0|0
  • Ben seviyorum bu hallerini. Casual spor şık ideal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...