Erkeklerde seksi aksesuar ve giysiler nelerdir?

Merhabalar,

sorum şu ki,

kadınlarda çok bariz seksi olan bazı giyimler vardır ya hani. her erkek tarafından neredeyse seksi bulunan şeyler: slim fit jean' ler, topuklu ayakkabılar, mini etekler gibi.

erkeklerde bu kadar bariz olan, hani yine neredeyse her kadın tarafından seksi bulunabilecek aksesuar ve giysiler nelerdir?

Teşekkürler,

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle kadınarın ki gibi.. waşşş dedirtecek bir akseuar yok maalesef :)

ama saat, ayakkabı, dar kesim bir ceket ( tabiki ince olacaksın :)

yine de senin istediğin anlamda bir şey yok.

Topuklu , ince çorap etek etkisini vermemiz imakansız :)

0|0
    0|0
    • sevgili joker en güzel siz anlamışsınız "bariz" derken neyi kastettiğimi. yanıtınıza 10 puan veriyorum. teşekkürler

• Kadınları sözlerinle etkilemeyi dene o halde :))

"erkekler, gördüklerine aşık olurlar; kadınlarsa duyduklarına. O yüzden kadınlar makyaj yapar, erkeklerse yalan söylerler"

• güzeeel :)

Kızlar Ne Diyor 8

• yinedee fikrimi söyleyeyim bence kesinlikle takım elbise yakışana yakışır, taşıyabilen adamda felaket bi seksilik olabiliyo

0|1
    0|0
  • kol saati benim gözümde bir kadının topuklu ayakkabısı gibidir erkekte ve kravat da kadının göğüs dekoltesi gibidir.

0|0
    0|0
  • boyu uzun,omuzları geniş,sert ve kemikli yüz hatlarına sahip erkeklerde takım elbıse çok çekici duruyor bence..

0|0
    0|0
  • saat bayılırım saat takmasına bır erkegın ve bır erkek kot spor ayakkabı ve ustune tısortle bıle bana seksı gelır yeterkı ustundekını tasısın

0|0
    0|0
  • Benim bir huyum var coğunuz burda öğrendiniz

Ellere çok dikkat ettiğim için bilekler de benım ilgi alanıma gırıyor

Orda güzel bir kol saati ,ve şık kol düğmeleri hoş durur.

Küpeyide sevıyorum

0|0
    1|0
  • Kolye takıyolar ya gümüş falan orta kalınlıkta bi zincir off diyorummm :)

0|0
    0|0
    • ciddi?

• Evett tasma gibi değil ama ince zincirler oluyo ya ondan çok çekici olduklarını duşunuyorm yani..

• beyaz gömlekk

0|0
    0|0
  • boyu uzunsa geniş omuzlu kaslıysa dar bir gömlek altına da dar bir jean aksesuar olark küpe ve vücunda dövme olursa taparımmmm.)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beyaz gömlek düşmeleri yarıya kadar acık içine altın kolye siyah kumaş pantolon beyaz corap topuklarına basilmiş siyah kundura elde de teşbih işte sana seks türk erkeği profili

0|0
    0|1
  • Bunu bir ara sordular ve kızların cogu sanırım saat demişti

0|0
    0|0
  • dar deri bir pantolon, deri maske, ağızda bir top, elinde kırbaç, üzerinde tavşan resimli bir boxer, boynunda tasma... neyin peşindesin anlamadım :)))))))))

0|0
    0|0
    • kolay kazanımlar peşindeyim hocam.. :P şaka bir yana da, bilmemek değil öğrenmemek ayıp demişler..

• Nubuk Harley Çizme, hafif dar kesim Wrangler Texas pantolon, motorcu montu, siyah fitilli ve yakası düğmeli body.

1|0
    0|0
  • icindeki fizik saglamsa, bir sortta, takim elbise de kadinkara seksi gelir :)

0|0
    1|1
    • fizik sağlam değil ki soruyoruz di mi hocam.. :)

• hocam soruyu anlamamışız.. diğer sorularda şansınızı deneyiniz lütfen.

• soruyu anladim da :D yok ki oyle bir giysi veya aksesuar koca gobekli adami seksi gostersin...

• kolluk=shooting sleeve

0|0
    0|0
    • nerde takıcam ben onu peki? sürekli bir basketbol ambiyansı mı vereyim? :)

• ver ya ben takıyorm takarsın işte gezerken filan

• dar bir pantolon xD

0|0
    0|0
Yükleniyor...