Sizin hiç yonja hesabınız olmadı mı, hiç cosmo girl okumadınız mı, hiç ağzınızı yayarak konuşmadınız mı?

hani böyle ergenlik çağında hiç yönja hesabı açmadınız mı? cicili bicili, rengarenk odanızda yukarı bakarak fino köpeği fotoları çekmediniz mi? hiç elinize cosmo girl alıp, beni seviyor mu testleri çözmediniz mi? hiç ağzınızı yayarak bebek taklidi konuşmalar yapmadınız mı?

büyüyünce elinize cosmopolitanı alıp moda tatil yerlerini, erkeğinizi mutlu etmek için 5 yöntem, aldatıldığınızı gösteren 6 işaret, 20**-20** sonbahar-kış modası, erkeklerin itirafları yazılarını okumadınız mı, okumuyor musunuz?

bunlar birbirine bağlantılı değil midir?

cosmo kızı olmadan, cosmo kadınlığına adım atılabilir mi?

Güncellemeler:
24 saat uygulamasi nedir yaaaa

0|0
31|28

En İyi Kız Görüşü

• bi tek yonja hesabım yoktuuu :) hiç açmak istemedim :D

cosmo kızı olmadan, cosmo kadınlığına adım atılamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:D

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Neyi itiraf etmemizi istiyorsun kah. Bizim zamanımızda damdan dama yiyişir dururduk, pencereye tıklatı verirdik, kızlar mektublarına parfümlerini sıkar bide öpcük konduru verirdi, tahrik edici bir sanat eseri ortaya koyarlardı.

Oysa biz spermlerimizle kız arkadaşımızın hayali resmini kağıda nakış nakış işlerdik,

0|0
    0|0
  • Bi ara yonjam olduydu pc yoktu cafeye giderdim yanımda oturan kız yonjaya girerse çaktırmadan ismine bakar o an mesaj atardım sonra ona bakar ehe ehe ehe yapardım

0|0
    0|0
  • Tercüman gazetesinin verdiği fasikülleri biriktirir, nurtopu gibi ansiklopedilerim olurdu. Gazetenin pehlivan tefrikalarını da takip ederdim, Koca Yusuf, Adalı Halil, Kurtdereli hikayeleriyle büyüdüm ben. :P

0|0
    0|1
  • Ben Nat. Geo. okuyordum. Hiçbir sosyal paylaşım sitesi kullanmıyorum. Odama bir aralar gece parlayan ay yıldız yapıştırmıştım.

Arada tebaaya inmek lazım tabii.

0|0
    0|1
  • çok çılgınsınız.

1|1
    0|0
  • Yonja ve cosmopolitan reklamı gibi olmuş bu... İsim vermeden de gayet güzel sorabilirdin sorunu farkındasın değil mi?

0|0
    0|1
    • cosmo kadinini cosmopolitan demeden nasil anlatabilirim :D komiksin

• he bacım, he "Casma Kadını" heee...

• Ah o yonja olmaz olsun her şey iyiye gidiyordu, yaşı küçük biri sırf yaşı küçük diye espiri yaptım, büyük olsan neler yapardım falan şikayet etmiş yasakladılar böyle ufak tefek şeylerden yasaklama olur mu ya. Tam olarak sebebinide söylemiyorlar neden yasakladıkalrının başka bir anormal durum olmadı ama.

0|0
    0|1
  • yonjanın ne olduğunu bile bilmiyordum geçenlerde burada bir arkadaştan duydum girdim baktım bu neymiş diye bi nane yokmuş :) seviyor sevmiyor tarzı testler çözmedim çünkü inanmam böyle şeylere çocuk ve bebek taklidi yapanlardan nefret ederim cosmopolitan kim futbolcumu?

0|0
    0|1
  • Boşver Kahlo ya, amele kaynıyor bu tür siteler.

0|0
    1|1
    • ya yok ksnin yeni uygulamasi 24 saatte 3 soru sorabiliyormusuz. yonetime laflar hazirladim

• Ha anladım.. Senin gibi ratingi yüksek üyeler günde 5 tane açabilmeli en azından. Çömezlere günde 1 tane bile fazla. :)

• tabi ya. yonetime bunu da soylemek lazim. comezler soru bile acamasin.

• yonja olmazmı. hala duruyor 2 yılda 1 aklıma gelir girerim aynı lanet tasarımda durur : )

0|0
    0|0
  • yonja hesabım hala var eski günlerin hatrına saklıyorum . seni de bulsam orada ah bir bulsam

0|0
    0|0
  • bir tek yonja vardı oda türkden çok yabancılar yazdığı için iletişim kuramıyorduk ee sonra öğrendik ingilizceyi tabi ama gerek kalmadı.

0|0
    0|1
  • Ben ağzımı yayarak konuşmaya başladığım da ağzıma vurmuşlardı. Tuhaf bir aile terbiyesi aldım. Akşamları yoğurt çorbası yer, TRT 1 izlerdik. Okula giderken mahalle esnafı cebime tarak sıkıştırır, arkamdan çilek kompostosu dökerlerdi.

1|0
    0|1
  • yonja facebooktan daha eski.kafayı çalıştırıp dünyaya yayılsaydılar şimdi sosyal medyada lider olurlardı.

0|0
    0|0
  • ben hepsini denemiştim :):)ama beğenmedim hepsi kaçamak yapmak için açılmış siteler

0|0
    0|1
  • Küçükken gazete eklerinde gelen maketlerden ev yapardım

Şimdi ise Livingect okuyarak en seksi yatak odası nasıl olmalıdıra adım attım

0|0
    0|1
  • Hiç bir yoktu olmasında zaten :/

0|0
    0|1
  • Acaba yarın yağmur yağar mı :S

1|0
    0|1
  • Onlar ne la? Ben dağda büyüdüm :)

1|0
    0|1
  • benim zamanımda blue jean vardı:D yonja hesabımda vardı

0|0
    0|1
  • Yıllardır cosmo kadınım hiç değişmedim :(

0|0
    0|0
  • yonjada fena manitalar düşürüyordum velakin hepsi kendını nişantaşı kızı sanıyor

0|0
    0|0
  • hiçbirini yapmadım :(

0|0
    0|0
  • benim var.ersin olarak açtım

0|0
    0|0
  • valla ilk defa duyuyorum yonja yı :D

0|0
    0|1
  • abbbooo bu konuyla ilgili sorduğum sorunun gerçekleri burda işte

0|0
    0|1
  • hiç öyle şeyler yapmadım

0|0
    0|1
  • kız ben bile okudum bunları ama üyelik yoktu:D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 30

• Yonja ayrıydı ya :)))

Tam anlamıyla dergi hastasıyım. Önce salsa, trendy gibi dandik dergilerle başladım. Sonra cosmo girl... her ay farklı bir hediye verirdi. "Senden hoşlanıyor mu?" testlerini az çözmedim :)

Cosmopolitana geçişim apayrıydı zaten. Direk seks sayfasını bulur "Partnerinizi çıldırtmanın 10 yolu", "Bir diyet öyküsü" gibi başlıklı yazılarda kendimi kaybederdim. Birde içinden ürünlerin tanıtım amaçları tester ları çıkardı ki hala çıkıyordur ama ben son 1 senedir almıyorum.

İyi hatırlattın :) Yarın alayım. Birde renk renk kurdelalı taçlarım vardı. Orta okuldayken taçıma uygun renkte tozluk giyer, gömleğin içine de aynı renk body giyerdim :) Tam tiki bir şeydim :)

1|0
    0|0
  • hayır böyle şeyler yaptığımı hatırlamıyorum.ergendim bilim çocuk okuyordum,büyüdüm bilim teknik okuyorum.ergendim tarih romanları okuyordum büyüdüm tarih kitapları derlemeler okuyorum.ergendim ve yonja hesabım falan yoktu...kısacası ben o dediğin kişi değilim.

1|0
    0|1
  • yok hiç yapmadım öyle şeyler :((

0|0
    0|1
  • Benim de bi tek yonja hesabım yoktuu :) O ağzını yayarak konuşma olayını çok çabuk atlattım.Ama dergilere gelince ufakken trendy salsa gibi saçma sapan dergiler alırdım testlerini çözerdim daha sonra cosmogirl u kaçırmazdım utanç verici anıları kıs kıs gülerek okurdum:)..Şimdilerde cosmopolitan alıyorum ara sıra hala :)

Bebek taklidine sadece bebek severken 'Yerim ben seni oy oy oy agucuk bugucuk..'yaparken kullanıyorum engel olamıyorum bi ona :D

0|0
    0|0
  • Cosmopolitan 'ı manyak okuyodum , gizli gizli cinselliğe bakıyodum :(

0|0
    0|0
  • Hayır. Hiçbirini yapmadım. Şimdi dönüp baktım da ergenliğime; iyi ki sokakta futbol oynayarak geçirmişim o günleri :)

0|0
    0|0
  • Hiçbirini yapmadım, hiçbir zaman cosmo kadın olmamıcak mıyım :(

0|0
    0|1
  • cosmo girl değil de heygirl alırdım ben -,- bütn testleri yapmışımdır.d fino köpeği fotosu hiç çekmedim, ağzımı yayarak konuşmadım, yonja hesabım da olmadı .d bilmiyrm ki ben ergenliği çabuk mu atlattım ne :D

0|1
    0|1
  • Bilim cocuk alirdi annem bana, simdi de bilim teknik okuyorum. Cosmo dergisi falan pek almazdim, arkadaslarimdan bakardim ilgimi ceken bir sey varsa. Poster moster yemisim, oyle hayran oldugum bir unlu yoktu yani:D.

0|0
    0|1
  • Yonja hesabım olmadı. Cosmo Girl okudum ama inkar etmem :D Ağzımı yayarak ergenliğin verdiği o şeyden dolayı değil de sınıftaki gerizekalı ağzını yayarak konuşan kızı taklit ede ede onnu gibi oldum :D sonra tekrar çok hızlı konuşan halime döndüm ama :DÖyle değişik pozlar falan da vermedim

0|0
    0|1
  • cosmo girl ü orta okul ve lise yılları arasında almıstım. Salsa trendi falanda vardı onların ilk sayılarını aldıgımı hatırlıyorum. Yonja hesabım hic olmadı ama hi5 diye birsey vardı sanırım o kabul mü.

0|0
    0|0
  • hayr :/ Biz msn çocuğuyuz orda kendini ekleyp nick'm nasıl duruyo diye bakmak dha bi güzeldi :D

cosmo dğlde salsa, go girl deki testlerle hazrlndk hayata doğru

0|0
    0|1
  • Kahlo teşekkürler öncelikle:) cosmo girl kızı değildim ben heygirl kızıydım ve yonja hesabım olmadı.Ağzımı yayarak konuşmak yerine susmayı tercih ettim hep:( Ezik miyim acaba?

0|0
    0|1
  • şu hayatta tek yapmayacağım şey bebek taklidi yaparak konuşmak

1|1
    0|0
  • hayır o anlara dönmek istemiyorum :)))

0|2
    0|1
  • yapmadım

0|0
    0|1
  • hic yonja hesabı acmadım :( cicili rengarenk odam da olmadı :( cosmo girl alıp beni seviyor mu diye papatya testi de cozmedim :( he bir de agzımda 5 sakıs var gibi yayarak hic konusmadım.buralar bana dar.gidiyorum ben ya :((

0|0
    0|1
  • ben geçen yonja hesabı açdım...açmaz olaydım...sebebini anlatmayım..başım büyük belada...cosmo gırl değillde heygırl alırdım...ağzımı yaymadım hiç...hakedene yapailirim belki...

0|0
    0|1
  • Aynı ben :(((( haftalık dergi salsa'yı da alırdım. Cosmopolitan'ın yeni sayısını da aldım bugün.

1|0
    0|0
  • hayır :D

0|0
    0|0
  • düşündüm de küçükken hiç öyle şeyler yapmadım yahuu :D

0|0
    0|1
  • benimde yonja hesabım olmadı ama kalanların hepsini yapmıs bulunmaktayim :)

0|0
    0|1
  • 24 saat uygulaması derken ?

0|0
    0|0
    • 24 saatte 3 soru sorabilecekmisiz.2

• klite arttirmak icinmis efenim. dondan zirtar gibi soru sormayacakmisiz. halbusem egleniyorduk :((

• kaliteyi artırmak, bir seyleri duzeltmek istiyorlarsa ise en bastan -kendilerinden baslamaları lazım

• Hic birini yapmadim ben:)

0|0
    0|0
  • olmadı, okumadım, konuşmadım.

0|0
    0|0
  • yoooo.

0|0
    0|1
  • vallaha bu dediklerinin hepsini şimdi senden öğrendim

0|0
    0|1
  • hiç birisini yapmadım walla :)

0|0
    0|1
  • yapamadım ergenlik dönemim ders çalışmak,kitap okumak ile geçti..

0|0
    0|1
  • yapmadım kahlo:( çek fur beni:(

0|0
    0|1
    • hicbir sey icin gec degil duzlugum :-(

• dur sen, istanbula geliyorum. izmire bir cosmo kadını olarak dönmek istiyorum.

Yükleniyor...