Kızlar yanınızda sevgilinizi dövseler ne yaparsınız?

Kızlar yanınızda sevgilinizi dövseler ne yaparsınız?

0|0
27|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• ben kavgaya girmem tabikide orası çok saçma olur :D telefonu hoporlöre verir polisi arardım en delikanlısı bile bence polis sesini duyunca oradan kaçardı en zor andada mantıklı düşünmek şart :D

0|1
    0|0
  • yardım ederim taş bulurum oralardan taşla ezerim valla kafalarını. ya ikimizde dayak yeriz ya ikimizde döveriz :))

1|1
    0|0
  • Bende karsı tarafa saldırırdım valla.

0|3
    0|0
  • Bu konuda hassasımdır. Erkek arkadaşım yanımda kavga ediyor ve ben ayıramıyorsam hemen polisi ararım. Dayak yediğini görsem karşı tarafa saldırırdım. Elimden gelenin fazlasını yaparım.

0|2
    0|0
  • Aralarına atlarım çocuklara bağırırım. İki üç tanede ben çakarım çocuklara.O arada beni pek görmezler çantayı kafalarına geçiririm sevgilimi de kolundan tutar çekerim. Sevgilim dayak yiyo ben dövüyorum sanki hahaha :D

1|1
    0|0
    • Hhahaha aralarına fazla atlama yanlız valla kim vurdu ya gidersin :D erkek kavgası kız kavgaları gibi bağırarak çantayla vurarak ayrılmaz :D

• O zaman yumruk atarım :D bide karnıyla bi yerine tekme atarım işlem tamamdır :D

• Ayy mahvolurdum. O anki durumda ya şoktan ağlama krizine girerim, ya da benim de elimden bir kaza çıkabilir. (eğer ben de dayak yemezsem tabii :) )

0|1
    0|0
  • önce 155 i arar sonra polis gelene kadar çevreden yardım isterdim... belki kavganın içine girerdim bilemiyorum. gerçekçi olmak lazım.

0|1
    0|0
  • Help helpp diye bagırırıımm.Dövmelerine engel olmaya calısıırımm :P (tabiki calısmam sonra arada kaynarıım mazallaah güzel yüzümee bisey olmamasıı iciiin hehe :) ) Sevgilimi dövüp gittiklerinden sonra bi tekmede ben atarım sunaa bak ya dayak yiyoo milletteeen !

0|0
    1|4
  • Annesi dovmeye kalkti gecen, cektim kolundan odaya soktum kapiyi kilitledim o sakinlesene kadar.

0|1
    0|0
  • dövemezler lan çünkü bi sevgilim yok :D

1|1
    0|0
  • erkek kesilirim valla umrumda olmaz hele hele kesici delici veya ateş eden bir alet varsa yakınımda yandı o .. laz kızıyım ben heytt :)

0|1
    2|0
  • ayırmaya çalışırım arada tekme yurmuk karşı tarafa kaynatırım ama herseyden önce polisi ararım. gerçi benim aşkım dayak yemez de =)

0|0
    0|1
  • tashakshoku yaparım kimse dövmeye kalkanlar.

0|1
    0|0
  • Topuklarına sıkarım ..

0|1
    0|0
  • kim dövüyomuş lann gebertirim orda kız olduğuma bakmasınlar sakın heralde çekip gidicek değilim

0|1
    0|0
  • ayırmaya çalışırım tabi ki mal mal bakmıcamya

0|1
    0|0
  • izlerim :D

0|0
    1|2
  • Bende onları döverdim.

0|1
    0|0
  • Benim sevgilim dövmeli..

0|1
    0|1
  • valla ben diyodum eski sevgilime sen girersen bende girerim :D

0|0
    0|1
  • şoka girerdim büyük ihtimal. aaa kahramanım dayak yiyooo!

0|0
    0|1
  • ayy dayak mı yiyor :(

0|0
    0|1
  • Önce biber gazı sıkarım gözlerine gözlerine sonra yanıma kesici bi alet aldı isem çizerim valla allah ne verdiyse kör sakat kalmaları umrunda bile olmaz. Aşkım o benim :@

0|2
    0|0
  • Kim dovuyomus lan benim sevgilimi. Agizlarini burunlarini... :D

0|1
    0|0
  • eğer tek kişi dövdüyse ' kavga edip dövmeliydi diye düşünürdüm bende döverdim

0|1
    0|1
    • Utanmalısın bence şu cevabından dolayı.

• Hhahah çok tatlısın ya :D

• hiçte değilim

ayrıca yorumumu da tekrar okudum hiç bişeyciği yokmuş boşuna utanmışım

• bende ordakilere vurudum kimse aşkımı dövemez

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence erkek adam mumkunse kız arkadasının yanında kavga etmemelı!karsıdakı adam o çifte saygı duymuyorsa kıza da zarar verebılır!sakat ısler bu ısler!

0|1
    0|0
  • lisedeyken baska liseden cocuklar parkta otururken sevgılıme laf attılar bızde erkeğiz ya mk cocukları dıyerek daldım aralarına bırını altıma aldım vurup duruyorum o sınırle dıger 2 sı de bana vuruyor herneyse benı bı guzel harcadılar :DDD kaş dudak patladı tabı baktım benım hatun ağlıyor ulan o kadar dayağı ben yedım sen neden ağlıyon :D demıs bıde uzerıne gülmüştük :D

0|0
    0|0
  • sadece ellerinle ıhh ıhh hayvan vurma derleer :)

1|1
    1|0
  • hahaha :D

0|0
    0|0
  • oraya piercing yaptırırsa o piercing'i göstermek isteyecektir. Sık sık göbeğini açık bırakan giysileri tercih edecektir. Bu da beni rahatsız eder.

0|0
    0|0
  • karışmayın sakın. Yoksa çocuk kavga esnasında karşısındakinden çok sizi düşünür, size odaklanır, size bir şey olmamasına çalışır. Buda kavga esnasında çocuğun elini kolunu bağlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...