Yanlış mı yapıyorum?

Arkadaşımın sevgilisi kaç gündür bana bi garip davranıyordu. Dün aramızda yakınlaşma oldu ve öpüştük, benden hoşlandığını, arkadaşımdan ayrılacağnı söyledi. Ben de ondan hoşlanmaya başladım. Bugün çok düşündüm acaba yanlış mı yapıyorum? Ne yapacağımı bilemedim.

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• doğru yoldasın devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Empati yaparsan yanlış olduğunu anlarsın.

0|0
    0|0
  • yazık arkadaşına öyle karakterli bi kız arkadaşı olduğu için bugün bunu arkadaşına yapıyosa yarında aynısını sana yapıcak bunu bilde ona göre hareket et

0|0
    0|0
  • ya sen nasıl bi karaktere sahipsin bukadar mı düştün işte senin gibilerde erkeğim diye dolansın ulan ben sizden daha erkek gibiyimdir kişiliksiz bide yanlış mı diye soruyor

0|0
    0|0
  • Öpüştükten sonramı hoşlanmaya başladın. Hormonal birşey yani. Demekki iki gün görmezsen unutursun. Demekki ne yapılacakmış uzak durulacakmış...

0|0
    0|0
  • Birini sevmek suç değil. Eğer arkadaşını kaybetmeyi göze alıyorsan söylenecek pek bir şey yok. Ama gerçekten değer mi bunu sor kendine.. Daha sonra pişman olma yani.

0|0
    0|0
  • arkadaşına hakkaten yazık...arkadaştan yanada yüzü gülmemiş sewgilidn yanada...asla unutma sewgili hep bulunur ama arkadaş nadir bulunr

0|0
    0|0
  • halk arasında i*neyus dallamayus olarak bilinen türün 345 türlü çeşidi vardır

0|1
    0|0
    • Bu cinsten olanlara da erkek diyorlar, ne günlere kaldık kızlar, işiniz hakkaten çok zor. 5-10 yıl sonra adam gibi erkek bulamayacaksınız bilesiniz.

• Neden bu kadar ağır tepkiler var anlamıyorum. İnsanız herşey gelir başa. Sorumluluğunu aldıktan sonra herşey mübahtır.

0|0
    0|0
  • dünyaya bi kere geliyoruz. fıydır gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben bu düşünce ve davranış hakkında yorum yapmıyayım en iyisi ..sonra kendini adamdan sayan ciğeri beşpara etmez şerefsiz onun bunun çocuğundan dolayı siteden engellenmiş olacağım..

Sadece bir tavsiye..." Erkek adamın kime arkadaş diye hitap ettiğini ve nedenini öğren en acilinden..!1

0|0
    0|0
  • çot doğru yapıyosun aynen devam et... ama bir ara kendini arkadaşının yerine koy ve senden arkadaş olurmu diye bi düşün olurmu...

0|0
    0|0
  • sonuçlarına katlanacaksan onu arkadaşından ayır ama eğerki arkadaşın erkekse bunu senin yanına bırakmaz

0|0
    0|0
  • yarın bigün senin başka arkadaşındanda hoşlanır sanada aynısı olur

kimden geldiğine bak.

0|0
    0|0
  • uyan mamoş geldik

0|0
    0|0
  • Erkek adama yakışır mı ya...Arkadaşının sevgilsini ayartmak...Yuhh artık...nasıl arkadaşlık bu...

0|0
    0|0
  • Acaba yanlış mı yapıyorum diye sormuş bide kendine:)

Hee çok doğru yapıosun:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...