Her gün saçı şampuanlamak

Böyle yapmak saç diplerinin kuruyup saçın dökülmesine yol açtığını söyleyenlere bende inanıyorum.. Ama acaba saçı hergün şampuanlamadan önce zeytinyağı sürersek yarım saat sonra yağlı saçı şampuanlarsak yinede kuruyup saçın dökülmesine yol açarmı? yoksa zeytinyağı bunu engellermi?

1|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• yok oyle zahmete girme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her şeyin azı karar çoğu zarar arkadaşım.zeytin yağını günlük kullanmanın da mutlaka olumsuzlukları vardı.bu yüzden abartmamak gerekiyo.gün aşırı yıka derdin ne

0|0
    0|0
  • senin nasıl suya ihtiyacın varsa saçlarının da suya yani doğal kendi yağına ihtiyacı var... zeytinyağının da bir faydasının dokunacağını sanmıorum. (.

0|0
    0|0
  • dene ve sonuçları bizede ilet

0|0
    0|0
  • Yumurtanın akı ile saç diplerine 5 dakika masaj yaptıktan sonra yıkadığın zaman bir sorun olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sampuanlarin icindeki kimyasallar saci yumusatiyor cunku iclerindeki bi kimyasal, istersen adini soylerim, saca yapisiyor. Plastik gibi dusun bunu ve suyla gitmiyor. Ne kadar durularsan durula. Bu madde ve turevleri ozellekle elidorda var ve elidor bu yuzden cok sac dokuyor.

Yapman gereken bi zeytinyagi sabunu almak. Yagli yapmaz saci. Sabunun icinde yag vardir zaten ama yag degil sabuna donusmustir artik. Bu sabunu sacina direkt uyguladigin icin oncelikle sac derindeki kan dolasimi hizlanir ve tikanmis sac koklerin acilir yeni saclar cikmaya baslar. Kanla beslenir kokler saclarin daha hizli uzar. İcinde zararli madde olmadigindan sacin nefes alir. Parlak olur. Ustune sac kremi kullanabilirsin cunku kremi zaten sac koklerine surmuyorsun.

Umarim yardim edebilmisimdir. :)

0|0
    0|0
  • Sen ilk önce saç analizi hakkında detaylı bir bilgi al.Saç tipin yönünde.Uzaman bir dermatoloğa danışabilirsin konuyla ilgili.Ters tepmesi muhtemel olabilir..Her duyduğuna da inanma derim ben.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama hergun yarım saat zeytinyagıyla beklemeye veya onu sürmeye üşenmiyecekmisin ? ayrıca herseyin fazlası zarar yaglandırabilir o sacını.

0|0
    0|0
    • hergün deniyoum ve üşenmiyorum vakit bol nasılsa..

• niye zarar veriyorsun saçına bir gün şampuanla diğer gün rahat bırak.

0|0
    0|0
  • bitlenmede :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...