Kilo veren var mı? Verdiyse nasıl verdi neler yaptı? Hangi sporları yaptı?

Kilo veren ver mı? Varsa nasıl verdiğini bana anlatabilir mi? 10 kilom kaldı ideal kiloma.

Güncellemeler:
Kilo veren var mı? Verdiyse nasıl verdi neler yaptı? Hangi sporları yaptı?
Kilo veren var mı? Verdiyse nasıl verdi neler yaptı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sagliksiz diyetler yapma sabah kalk bir bardak suyunu iç metabolizmanın calissin güzel bir kahvalti yap 1 yumurta iyi pişmiş bir dilim peynir 2 dilim ekmek 3 4 zeytin 2 kasik bal pekmez reçel ne istersen koy tabagina ye aradan 2 saat gectktwn sonra spor yap aciktin mi kalorisiz birşeyler atistir kahvaltıda cay portakal suyu serbest spordan sonra 2 ceviz 2 kuru kayisi 2 incir kurusu atistir hepsi bir arada değil ucunden biri öğlen yemeğini te yaninda yeşillikli salatan olsun yoksa yoğurdun olsun 2 de kepek ekmeği arada meyve ye aksam yemeği öğle ile ayni daha az da olursa iyi olur en geç 7 bucuga kadar btms olsun yemen midrn kazinirsa yagsiz galeta ye 1 tane

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Diyet ve spor ayni zamanda yapılırsa verilir

0|0
    0|0
  • Benim tanıdık kahvaltı dısında sadece corba icmisti,8 kilo verdi sanırım 10 ayda

0|0
    0|0
    • İyi vermiş ama ben çok sabırlı olacağımı sanmıyorum. Gerçekten de sabırlı biri olmalı

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayda 12,5 kilo vermistim ablam bildigin bagira bagira onumden yemegi ala ala verdirdi.

1|0
    0|0
    • Ablan seni çok seviyormuş sanırım. iyiliğini istemiş, benim önümden bağıra bağıra alacak biri yok maalesef.

• Ben susiyim canim iyi gunler gorusuruz daha so ra kendine iyi bak :D

• Teşekkür ederim her şey için... :))

• 10 kg verdim, akşamları yemedim, porsiyonlarımı küçülttüm bol bol yürüyüş yaptım

0|0
    0|0
Yükleniyor...