Evde spor yapılır mı?

Malum kış günlerindeyiz evde spor yapmak ne derece doğrudur , akşamları spor salonuna gideyim diyorum ama soğuk o terli halimle eve dönüşte hasta olur insan peki evde neler yapabiliriz

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Kizlar cok rahat yapar da erkek icin biraz zor. Ha gerekli malzemeleri alirim diyorsan olur ama bir arkadas oyle basladi iki uc ay sonra gelisince agirliklar yetersiz kaldi yani bazi calismalarda tek falan yapamiyorms soncta salonda birileri yardimci oluyor agirliklari ilk kaldirirken falan. Salonda calismak daha rahat hem duşu soyunma odasi falan rahat bir yer bulursan pek sorun olmuyor bak ben sabahin 7sinde gidiyorum spora sonra dusa girip saclarimi da tam kurutup gidiyorm okula. Hem kiz halimle sen düşün o saclar ne zor kuruyor bir bilsen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Mekik çekebilirsin, ağırlık alıp kol ve omuz çalışabilirsin.
    Şınav çekebilirsin. Bacak ağırlıklarından alıp bacaklarına bağlayıp bacak kası yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • niye yapılmasın mekik çek atla zıpla:D

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidebilirsin iradeli olup verdigin parayi goz onune alarak duzenli spor yapacaksan. Orda da dus alio kalin giyinip eve gelirsin hasta olmazsin.
    Evde spor icin esneme hareketleri, sinav, mekik gibi kendi vucut agirliginla yapilan hareketleri tercih edebilirsin

0|0
    0|0
  • Evet yapılır

0|0
    0|0
  • Evde hep ertelersin ve yapmazsın diye düşünüyorm :) spor a git sen yoksa kendini salarsın

0|0
    0|0
  • fittness :D benim ev bodrum katinda spor salonu

0|0
    0|0
  • Yapılır her halükarda spor yapilir yeterki iste evde sokakta salonda her yerde yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Mekik cek.

0|0
    0|0
  • Yapılır.. :)

0|0
    0|0
  • neden yapılmasın ne güzel işte

0|0
    0|0
  • Yapılır neden yapılmasın

0|0
    0|0
  • Dambıllarla çalışabilirsin :D

0|0
    0|0
  • genelde herkez evde yapar yazda kışta

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Mekik sınav cekebilirsin

0|0
    0|0
  • yapılır evet

0|0
    0|0
  • spor salonunda duş al. Her imkan var. Evde bir yere kadar yaparsın. Bir yerden sonra salon şart.

0|0
    0|0
  • Valla bende kışın spor salonuna gitmeye üşendiğim için, bir kaç alet de eve aldım. Ama evde tek başına olunca biraz zor oluyor, o yüzden yine spor salonuna gidiyorum :)

0|0
    0|0
  • spor salonunda gidebilirsin mesela kış günü insan pek terlemiyor ama sporun bittikten sonra kalın giyinip eve gitmek gerek erkekler üşümez diye bişey yok soğuk bu :D :D

0|0
    0|0
  • evde olmuyor güzel kardeşim ne yaparsan yap olmuyor ben bütün teçhizatları aldım yine olmadı çünkü o ortam olmuyor evde giyinirsin güzelce gidersin atkını bereni al yanına.

0|0
    0|0
  • Mekik sehbası almıştım 6 ay once n11 den dambıllarımda var spor salonundaki kadar vücut yapamasamda fitim

0|0
    0|0
  • yapılır

0|0
    0|0
  • Yapılır sadece dumbell seti alsan bile yeter dumbell ile her hareketi yapmak mümkün

0|0
    0|0
  • Yapilir da salon kadar verimli olmaz

0|0
    0|0
  • Yapılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...