Boyumu yine takmaya başladım :(

Arkadaşlar benim boyum 1.52, 18 yaşındayım, kilom 48. 1 yıl boyunca takmıyordum boyumu, kabullenmiştim. Allaha sağlığım yerinde diye şükür ediyorum ama yine taktım kafaya. Bi tanesi ay ne küçüksün ya demezmii :(((( herkes çok güzel vücut tipin, gözlerin var, kalın dudakların, güzel burnun, saçların var diyo. Türkan şoray gibi bakışların falan :D ama bn boyum yüzünden hiç öyle dikkat etmiyorum yüzüme. arkadaşlarımın yanında kendimi kısa hissediyorum, hepsi 1.60-1.75. Off :( kompleks yaptım kendimeee resmen, kendime güvenim kalmadı.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bak güzel olduğunun sende altını çiziyorsun ama boya takmışsın... Allah yeterki akıl kısalığı vermesin.. vücudun güzelmiş, hele kalın dudakların varsa daha ne istersin? herkes dolgu yaptırmak için doktorların kapısını çalıyor.. ama sen doğuştan dudakların kalın.. ne güzel..kendinle gurur duy.. kompleksi çöpe at.. bir kendine arkadaş bul ve gününü gün et hayat kısa..

0|0
    0|0
  • biraz zayıfla daha orantılı olursun, abes durmaz o zaman boyun. zaten beğenenin çoktur eminim kafaya takacak birşeyin yok bence o kadar kısa değilsin.

0|0
    0|0
  • Ya takma kafana.Hiçbir insan dört dörtlük değil unutma.Ayrıca o kdrda kısa boyun yok.Ortalamanın çok az aşağısında oda olur yani normal ;)

0|0
    0|0
  • bana daha çekici geliyo kısa boylu kızlar

0|0
    0|0
  • boyun önemli değil önemli olan işlevin:) yemek, temizlik ,ev işi vs yanlış anlama

0|0
    0|0
  • topuklu giysen 160 cm olursun 170 cm kadar erkekler yakışır 170 cm sonra sırıtır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Topuklu giy :/

0|0
    0|0
  • Tak bence de çok kısasın

0|0
    0|0
  • kısaysan kısasındır kabullenceksin bunu yapacak bisey yok.

0|0
    0|0
  • bodur tavuk her daim pilic takilmaaa. hepimizden genc gostereceksin her zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...