Her gün farklı giyinmek

Kızlar sorum size , şimdi her gün gördüğünüz bir erkek , her gün farklı farklı giyiniyorsa size itici gelir mi ? örnek : her gün farklı bi tshirt farklı bi kot felan , ya bunu sormamdaki amaç kimisi aynı şeyi 3-4 gün giyer kimisi 1 hafta :D bendede öyle aynı şeyi 1 kere giydikten sonra birdaha giyme huyu yoktur :D kızlar bu konuda ne düşünür acaba ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her gün farklı giyinmekten çok ne giydiğin önemlidir .. itici yada çekici gelen budur zaten ..

• her gün marka ve kaliteli şeyler giyinyorum :) ama kızlarda nedense pek bakmıyor nasıl iştir ya :D

• Öncekileri Göster
    • tamam sen yakıştırıyorsan bitmiştir ;)

• aynen ya doğru diyon önemli olan başkalarının beğenip beğenmemesi değil ya kendin beyeniyosan sorun yoktur teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Yoo aksine hoşuma gider.Kendine bakıyor ne güzel işte

• oo zenginiz galiba :)

• hergun farklı gıyınen duş alan ınsan hosuma gıder temız olur nitekim bende öyleyim

• ya ben şaşıyorum aynı şeyi öyle 1 hafta giyenlere ya nedir arkadaş o :D giyicek bişeyimi yok ben mesela birsürü giyicek şeyim var her gün farklı giyinmek güzel geliyor

• ya kıyafetı yoksa dahı yıkıyorsa hergun temız tutyorsa ustunu sıkıntı yok herkesın gardolabı boydan boya dolu olacak dıye bır kaıde yok :) ama hergun renkler farklı kombınler faklı kombınler yapıp gıyınmeyı sevıyorum :D

• farklı giyinmek iyidir. hergün aynı kıyafeti giyen itici gelmiştir bana.

• Her gün farklı giyinmekten kimseye zarar gelmez aksine aynı tişortu 1 hafta giyen adam pistir.

• bende de aynı huy var ve kesinlikle itici değil bence ama 1 hafta aynı şeyi giyende itici değildir giyecek bir şeyi olmayabilir kızlar kıyafetler temiz olduktan sonra böyle şeyleri kafaya takmaz

• Ne kadar yanlış bir yaklaşım içindesin. Bizim elimizde var çeşit çeşit giyiyoruz hergün farklı pantolonlar elbiseler. Ya olmayanlar? Dershanedeki arkadaşımın aynı şeyi 1 hafta giydiği olurdu. Pis olduğu için değil oda istemez mi çeşit çeşit giyinmek elde olmayınca napıcaksın? Ha elinde varsa tabiki hergün farklı ve temiz giyinmek iyidir. ama küçümsememek lazım

• aynı tsortu bı hafta gıyıosa gycek bıseyı yoktr yıka yıka gy ama pıs gyme barii :D farklı gıyende ıtıcı olmaz :D

• kişi kendini nasıl rahat hissediyorsa onu giyer hiç takıntım yoktur çevremde de var öyle bir giydiğini bir hafta giyen. önemli olan temiz olması. pis kokmasın yeter..

• hergun farklı gıyınmek ıyıdır :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence hergün farklı değilde temiz giyinmek ve olmak önemli.

• Hep merak ettiğim ama sormayı da hep unuttuğum soruyu sormuşsun. Takipçisiyim :)

• Hocam aslında bende sorsam mı , sormasammı diye düşünmüştüm :D kızlarda bu durum normaldirde erkekte nasıl karşılanır diye merak etmiştim , herkes olumlu bakıyor bu iyiye işaret :D

• Bu kızları anlamış değilim zaten. KEndileri binbir türlü giyinir ama erkek genelde tarzı bozmaz. Yani az çenelerini sıkı tutsunlarda olanıda elinden kaçırmasınlar :)))

Yükleniyor...