Her gün farklı giyinmek

Kızlar sorum size , şimdi her gün gördüğünüz bir erkek , her gün farklı farklı giyiniyorsa size itici gelir mi ? örnek : her gün farklı bi tshirt farklı bi kot felan , ya bunu sormamdaki amaç kimisi aynı şeyi 3-4 gün giyer kimisi 1 hafta :D bendede öyle aynı şeyi 1 kere giydikten sonra birdaha giyme huyu yoktur :D kızlar bu konuda ne düşünür acaba ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her gün farklı giyinmekten çok ne giydiğin önemlidir .. itici yada çekici gelen budur zaten ..

• her gün marka ve kaliteli şeyler giyinyorum :) ama kızlarda nedense pek bakmıyor nasıl iştir ya :D

• Öncekileri Göster
    • tamam sen yakıştırıyorsan bitmiştir ;)

• aynen ya doğru diyon önemli olan başkalarının beğenip beğenmemesi değil ya kendin beyeniyosan sorun yoktur teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Yoo aksine hoşuma gider.Kendine bakıyor ne güzel işte

• hergun farklı gıyınen duş alan ınsan hosuma gıder temız olur nitekim bende öyleyim

• ya ben şaşıyorum aynı şeyi öyle 1 hafta giyenlere ya nedir arkadaş o :D giyicek bişeyimi yok ben mesela birsürü giyicek şeyim var her gün farklı giyinmek güzel geliyor

• ya kıyafetı yoksa dahı yıkıyorsa hergun temız tutyorsa ustunu sıkıntı yok herkesın gardolabı boydan boya dolu olacak dıye bır kaıde yok :) ama hergun renkler farklı kombınler faklı kombınler yapıp gıyınmeyı sevıyorum :D

• oo zenginiz galiba :)

• farklı giyinmek iyidir. hergün aynı kıyafeti giyen itici gelmiştir bana.

• Her gün farklı giyinmekten kimseye zarar gelmez aksine aynı tişortu 1 hafta giyen adam pistir.

• bende de aynı huy var ve kesinlikle itici değil bence ama 1 hafta aynı şeyi giyende itici değildir giyecek bir şeyi olmayabilir kızlar kıyafetler temiz olduktan sonra böyle şeyleri kafaya takmaz

• aynı tsortu bı hafta gıyıosa gycek bıseyı yoktr yıka yıka gy ama pıs gyme barii :D farklı gıyende ıtıcı olmaz :D

• kişi kendini nasıl rahat hissediyorsa onu giyer hiç takıntım yoktur çevremde de var öyle bir giydiğini bir hafta giyen. önemli olan temiz olması. pis kokmasın yeter..

• hergun farklı gıyınmek ıyıdır :)

• Ne kadar yanlış bir yaklaşım içindesin. Bizim elimizde var çeşit çeşit giyiyoruz hergün farklı pantolonlar elbiseler. Ya olmayanlar? Dershanedeki arkadaşımın aynı şeyi 1 hafta giydiği olurdu. Pis olduğu için değil oda istemez mi çeşit çeşit giyinmek elde olmayınca napıcaksın? Ha elinde varsa tabiki hergün farklı ve temiz giyinmek iyidir. ama küçümsememek lazım

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence hergün farklı değilde temiz giyinmek ve olmak önemli.

• Hep merak ettiğim ama sormayı da hep unuttuğum soruyu sormuşsun. Takipçisiyim :)

• Hocam aslında bende sorsam mı , sormasammı diye düşünmüştüm :D kızlarda bu durum normaldirde erkekte nasıl karşılanır diye merak etmiştim , herkes olumlu bakıyor bu iyiye işaret :D

• Bu kızları anlamış değilim zaten. KEndileri binbir türlü giyinir ama erkek genelde tarzı bozmaz. Yani az çenelerini sıkı tutsunlarda olanıda elinden kaçırmasınlar :)))

Yükleniyor...