Kapat

Sevgilimin doğum günü :)

Sevgilimin 10 gün sonra kadar doğum günü var. O kız meslek lisesi çıkışlı olduğundan pek arkadaşlarıyla görüşemiyıorum :D Benim arkadaşlarımda ilçe olarak biraz uzaktalar o yüzden ikimiznde takılabileceği bi arkadaş gurubumuz yok :)

Doğumgününü tek kutlamak istiyorum ama aklıma bişey gelmiyo siz böyle bir durumda olsaydınız ne yapardınız ?

Erkekler siz kendi sevgilinize ne yaprdınız o gün nerede kutlardınız nasıl bi hediye alırdınız ?

Kızlar siz nasıl bişey isterdiniz bu durumda nerde kutlanmasını isterdiniz neler olsun ne alsın isterdiniz ?

Teşekkür ederim :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• eger takıldıgınız bı arkds grubunuz yoksa hep basbasasınız demektır kı dogum gununde bunu yapma basbasa olmayın bı farklılık olsun yanı bulundugunuz yer neresı bılmıyorum ama eglenebılecegınız baska ınsanlarında oldugu bıyerlere gıdın onu mutlu et degisiklik yap. hedıye olarak bısey ıstemem ben.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• bi kafe ayarla sizin için bi köşe ayarlasınlar sevgiline şurda buluşalım de ondan önce orda ol ama saklan o gelince 2 dakka sonra çık karşısına hediyesini ver pasta yiyin sonra beraber vakit geçirin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• doğum günü sevgiliyle tek başına kutlanmalı zaten ,

1|0
    0|0
Yükleniyor...