Kızlar neden kendilerine değer veren erkeklere çantada keklik muamelesi yapar?

Nedense kızlar kendilerine değer veren erkeklerin kendilerine hep ilgi duyacaklarını sanıp çantada keklik muamelesi yaparlar ve daha da ilginci kendilerine beş kuruşluk değer vermeyen erkeklerin peşinden koşarlar. En sonunda çantada keklik bildiği erkek ilgi göstermemeye başladığında da kız onun peşinden koşar.. Kızlar neden böyle? Var mı bir fikri olan?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kadın veya erkek istenmeden herşeyi fazlasıyla yapan biri için çaba sarfetmez. Bu sevmediği veya değer vermediği manasına gelmez. Nasılsa veriyor benim bir şey yapmama gerek yok diye düşünür. Flört dönemi aslında sevmeden önce karşındaki insanın sevgini alma kapasitesini ölçme dönemidir. Ama maalesef çoğunluk bu ölçme ve değerlendirmeyi yapmadan sevmeye başlar sonra da beklenti içine girer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaçan Kovalanır...

0|0
    0|0
    • aynen walla... bu sadece sevgililik durumlarında değil kızlarla kurulan arkadaşlıklarda da böyle olabiliyor bazen.. sonra sen ilgilenmemeye başlıyosun bu sefer de o peşinden koşuyor hem de senin koştuğundan daha çok.. başıma geldi, başlarda hiç hoş olmuyor çünkü hep sen kovalıyorsun.. Ama NEDENNNN? kıymetini bil kardeşim..

• Valla bugüne kadar kovalamadım pek... ;)) Kovalanmakta güzel ama yaa...ama çabuk yakalanıyorum tek mesele bu...çünkü fazla uğraştırmayıda sevmiyorum...eee nede olsa fazla naz aşık usandırır...

• öyle tabi:)) ne yalan söylim geçmişte kovaladığım zamanlar oldu ama dersimi aldım bu olayda.. o yüzden artık kovalanan olmanın tadını çıkarmaya bakıyorum.. hiç kimsenin kovalamadığı durumlarda da iyiym. en azından birini kovalamıyorum...

• kolay ulaşılan kolay vazgeçilendir her zaman,zoru oynamak en güzeli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...