Yalanlara inanmış gibi mi yaptınız?

askere giden sevgilim hergün iki kere arıyor..4 gün oldu gideli...hani askerde acemi biriliğinde aranmazdı...2 ay aramayan eski sevgilim bana yalanmı söylemiş..askerde müsait olunmuyor diye...size sevgiliniz yada eski sevgiliniz ne gibi yalanlar attı...inanmış gibimi yapdınız?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• askerde aranmaz diye bişey yok.. acemi birliğinde sabah 5 5,30'da kaldırırlar.. giyinirsin, aşağıda sıra olmadan once arayabiliyosun yani saat 6 gibi, onun haricinde mıntıkanı yapıp, yemekten önce ve yemekten sonra arıyabilirsin saat 7 - 7,30 gibi.. sonra içtima alınır ve takımlar eğitim alanına götürülür, eğitim esnasında 15'er dk.lık mola'lar verilir.. bu mola'larda telefon açılabilir lakin o durumda olan bi' dünya asker olduğu için sıra gelmiyebilir.. öğlen içinde bu yazdıklarım geçerli.. akşam yat içtiması alındıktan sonra telefon açılabilir istersen sabaha kadar konuşabilirsin (arkanda sıra yoksa tabiki).. bu drumda eski sevgilin yalan soylemiş oluyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yerine göre değişir ama acemilikte arama imkanı olmadığını sanmıyorum. biz de aramak serbestti hatta ailenizi, sevgilini arayın diye emir verdiler. yoksa merak edip bizi arıyolar diyolardı komutanlıktakiler. büyük ihtimal eski sevgilin yalan söylemiş. ama yine de arayamamıştır belki belli olmaz.

0|0
    0|0
  • eh ya yalan söyledi yada hep siranin sonunda kaldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diğerinin arayası gelmemiş hiç , bitmiş gitmiş işte bunun muhasebesini yapmak saça ...

0|0
    0|0
  • Benim erkek arkadasımda askerde biraz sıkıntı oluyor telefon sırası oluyor ama arayabiliyor. Aradı da usta birliğinden cok orda konustuk sana daha cok ihtiyacı oluyor cünkü.

0|0
    0|0
    • hergün arıyor iki kere acemide daha..bende şaşırıyorum nasıl arayabiliyor...

• Benimki usta birliği Ankara. Manisa cok sıkı bir yer değil diye biliyorum ama cok takma aradığı icin sükret yoksa usta birliğinde ne yapıcaksın sen asker bekliceksin bunları sorun yapmaman gerek :)

• önceki sevgilim acemi birliğinde hiç aramadı ama usta birliğinde elinden cep telefonu düşmüyordu..gece gündüz durmadan konuşduk..bazen askerde olduğuna inannasım gelmiyordu...bende ankaradayım...sen nerdesin..?

• yerinden yerine göre değişir bu ben sevgilimi kendim arıyodum hergün

0|0
    0|0
  • şu askere giden sevgililerinize dağ kampına tatile gitmiş muamelesi yapıyosunuz ya çok gülüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...