Mesajlarınıza cevap vermeyen bir erkek hakkında ne düşünürsünüz ?

mesajlarınıza cevap vermeyen bir erkek hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Wuuuuuu Hatun kişilerin verdiği cevaplara baktım daa azacık...Bu ne anlayışlık...Bu ne empati...bu ne hoşgörü böyle..." Her biri ayrı bir Külhan beyi vala...

- Çalışıyor olabilir...

- Ortam müsait değildir..

- Mesaj atmak gibi bir huyu veya alışkanlığı yolktur belki ve bunu defalarca size söylemiştir ama sizin kelleye girmiyordur bir türlü...

Ya hel bi de şu " Geç cevap veriyor ne yapmalıyım...? " durumu yok mu..cevap çok basit aslında.." Altına yap üstüne otur, bir sıcaklık his edersin" ala..ala...

Sanırım mesajlaşmak ve mesajlara cevap vermek günümüz hatunlarının bir sorgulama, kontrol yöntemi...ama ne takan var, ne de umursayan bilesiniz...

Bi düşünsenize..Hastasını ( kontrol dışısınız yani).. 2 gün sonra mesaja cevap veriyorsunuz ve hanımefendi mesajın içeriğine değil..gönderme saatine veya iletişim ayrıntılarına bakıyor...baksen heleee... Buyur buradan yak...ne yaparsınız..?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhaba canım kardeşim.

Mesajlarına cevap vermeyen erkeği bilemem.. Ama aradığında süreklli aradığında telefonu açmayan birisinin seninle arası bozulduğu aşikar...

Yani bu en fazla 12 saat sürmeli.. 12 saaati geçen suskunluk tehlikedir.

0|0
    0|0
  • 1-kontörü yoktur belki alamıyordur.

2-iş yerinde elinde telefonla fazla dikkat çekiyordur o yüzden yazamıyordur.

3-sana kırgın,veya kızgındır

4-başkasıyla mesajlaşıyordur

0|0
    0|0
  • yani çıkıyosanız sana kırılmışta olabilir kısa sürer eğer sana kırılmışsa yok abartmışsa çok uzun sürdüyse mesaja cevap vermemesi seni listeden çıkarmış olabilir yada çok üzmüş olabilirsin

0|0
    0|0
  • Onu taniyormusun ?

0|0
    0|0
  • İ.ne değilmiş, aferin derim

0|0
    0|0
  • nosunu silerim tlfdan engellerimde

0|0
    0|0
  • ya kontürü yoktür yada seni umursamıyodur...

0|0
    0|0
  • valla erkekleri bilememde kız vermezse rehberımden silerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Mesajlarıma cevap vermeyen erkek kim ? sevgilimse böyle bir şey sözkonusu değil , eee başka bir erkeğede ben mesaj atmam ...

0|1
    0|0
  • takmamış bende takmam olur biter

0|0
    0|0
  • bende yaazmam daha :)

0|0
    0|0
  • Beni takmıyor diye düsünürdüm.

0|0
    0|0
  • önemsemedigini düsünürüm tabiki..ve beni önemsemeyen birine de birdaha mesaj atmam

0|0
    0|0
  • ne hali varsa görsün! keyfime bakarım...

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar veriyor da,sonra vermeyi kestiyse hiç iyi şeyler düşünmem.

0|0
    0|0
  • işim olmaz beni takmıyanı ben hiç takmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...