Bir insanın saçlarından hoşlanıp çıktığınız oldu mu

Bir insanın saçlarından hoşlanıp çıktığınız oldumu başıma çok gelen bi durumdu lise yıllarında hadi gözüm kaşım burnum boyum posum değil direk saçlarım konu olunca çok şaşırıyordum

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• erkekde saç önemlidir..hatta ben oynamayı okşamayı severim saçları..sanırım çıkarım çok beğenirsem büyük konuşmayım..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır, sırf saç için hoslanan kıza da anlam vermem.

0|1
    0|0
  • saça gelene kadar başka şeyler etkiler , neymiş o ya :)

0|1
    0|0
  • değişik bi durum :) hiç başıma gelmedi :)

0|1
    0|0
  • yok hiç saclarıyla ilgimi çeken olmadı :) sac önemli unsur ama :D kel olmasın

0|1
    0|0
  • Benim oldu, yani tbiki bi erkek :D

0|1
    0|1
  • Cıkmadım cıkmam da yani sac mı kurtıcak bir insanı :D

0|0
    0|0
    • zevk meselesi ama bana denk gelmiş demekki yorumlara bakılırsa pek ilgilenen yok :D

• Anladım belki kıvanc o zamanlar ünlendi kızlar ondan sana bakınca kıvanc görüyolardı :D

• olabilir ne düşündüğünüzü tahmin etmek zor :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhabalar üstadım,

Kadınlarımız öyle bir yaratılışa sahip ki, akıllarını kullandıkları zaman en güzel sevgiyi, en doğru kişiyi bulabiliyorlar.

Ama o akıllarını kıt kanaat kullanıp da aklı bilmem ne tarafına karışmışçasına hareket ediyorlar o zaman felakatten daha büyük bir felaket..

Öyle kadınlar var ki, adamın iki sahte lafına kanıyor..

Öyle kadınlar var ki adamın serserliğine hayran

Öyle kadınlar var ki sevgilisi çok istiyor olmazsa kendisini bırakacak diye namusunu veriyor, kirletiyor..

Bu kadarla da değil.. En kötüsü elin oğlu için onca yıllık ailesine, anasına babasına yüz çevirip evden kaçanlar ayrı bir muamma.

Olan erkeğe olmaz, kadına olur.

Onun için kadınların akıllarını maksimum derece çalıştırması lazım..

Akıl için de birikim lazım... İlim irfan lazım.. Ahlak için maneviyat lazım.. Yoksa kendisi herşeyi ahlaki görür.

0|2
    0|0
  • Eski manitanın saçlarını ço kseverdim. Yumuşacıktı kafamı koyar dinlenirdim resmen oyhş. Ama tabiki onun içni sevmediydim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...