Sizce Ronaldo ödülü haketti mi?

Bence haketti, dünya kupası hariç kusursuzdu. Ancak santraforu Almeida olan bir takımında dünya kupasına umutsuzca gelmesi ve erkenden elenmesi gayet sıradan zaten.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Rakiplerinin toplam oyu kadar oy aldı hak etti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakettiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hak etti konuşmasıda harikaydı ronaldomun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kesinlikle haklı olabilirsin

0|0
    0|0
  • Haketti tabiki ama ben messinin almasini isterdim :)

0|0
    0|0
  • @I0_0I "ronaldo messinin arkasında kalmaya mahkum, çünkü messi daha iyi" tarzında aptalca bir açıklama olmaz. ergence fan derken muhtemelen ikimizin arasında sen daha ergen konumda kalıyorsun. messi kendini sadece bir takımda kanıtlamış bir oyuncu. atletico maçında da gördüğümüz üzere şanslı.

0|0
    0|0
    • bal gibi olur. açıklamada aptalca olan bir şey yok. futbolda ronaldo messiye yarışamaz. gizli bneler ronaldodan umudu kessin bana kalırsa. demek messinin yaptıklarını ronaldo yapsa insanlar adama tapıcak:)

• googledan araştırmaya üşeniiyorum. her şeyi de kafamda tutmam. messinin kırdığı rekorlar ortada. messi tartışmasız 1 numaradır, tartışmasız ronaldo da 2dir. sadece bu sene içinde yaptıklarına göre konuşursak ronaldo belki daha faydalı olmuştur bilemem

• bence neuer almalıydı çok beğeniyorum kendisini

0|0
    0|0
  • ronaldo messinin arkasında kalmaya mahkum çünkü messi yi daha iyi. ronaldo ancak ergen fanlarının desteğiyle yarışta kalıyo

0|0
    0|2
  • Sonuna kadar.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın

0|0
    0|0
  • Ronaldo hak etti sonuna kadar bence

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla haketti.