Sadece içimi dökmek istedim okuyup yorum yaparsanız sevinirim :/

1,5 senedir bir ilişkim var. Herşeyi enine boyuna en ince detayına kdar düşünen biriyim. Dün babamla annemin tanışma yıldönümüydü. birbirlerine hala ilk gün ki gbi aşk mesajları hediyeler pasta yemek vs. kutladılar. Ve babam odunun teki die blirdim asla değilmiş. dün dşündüm sevgilimin doğumgününde bn maddi manevi hç brşeyi esirgemedim o doğumgünümde bna bi gümüş yüzük alıp al die elime tutuşturdu ne için verdiğini ble dile getirmedi. sizce haketmedim mi? boğazımdan kısıp para biriktirdim babam maaşın nrde dediğinde npıosun ddnde harcadım dediğimde ıyameti kopardı ve diemedim ki sevgilime harcama yptım die. doğumgününde neler neler ypmadım ki be arkadaşlar sizce hç mi haketmedim kuru bir doğumgünün kutlu olsun lafını?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• ben bu olayı gerçekten anlamıyorum, çok mu zor doğumgünü, evlilik yıldönümü, yılbaşı, sevgililer günü kutlamak...bu günleri hayatımdaki en özel insanla kutlayamıcaksam yaşamıyım yani... hediye almazlar, alsalar vermeyi beceremezler... hediye ve kutlama konusunda ruhları sıfır... elbette arada az da olsa istisnalar olabilir ama durumlar vahim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadınlarda ve erkeklerde doğru kişiler birbirlerini bulamıyor,bende eski nişanlıma neler neler yaptım şehir dışında olmasına rağmen 4 yıl çıktığımda neler neler gönderdim bir sabah kahvaltısına uçağa atlayıp yanına gittim,ist dan tokata hastası die bursadan getirtip kestane şekeri yolladım:)doğum günlerinde koli koli hediyeler gönderdim,4 yıl çık sonra 1 yıl nişanlı kal ve bir düğün salonu yüzünden tartış ve aileler devreye girsin olay kavga döğüş bitsin ve zaten sevmemiştim beni hep üzmüştü,5 yıl el kaldırmadığım halde beni dövdü bile diyecek kadar basitleşen eski bir nişanlı,hiç kafana takma ben atlattıysam sen çoktan atlatırsın ve doğru insanı bulursun atlattım diyorum ama uzun zaman olmasına rağmen içimde var görüyosun,o benim doğum günümü bile unutmuştu bir keresinde:))sonrasında 1 yıl başka biriyle çıktım o da kaprislinin teki hava yağmurlu gerginim die benle tartışan,evlenince sabah kahvaltısı hazırlıcammı die soran,bayramlarda senin ailenin yanına gidicezmi die benle hesap yapan,v.s v.s ya varya bu dünyada ne insanlar gördüm ben...herşeyin hayırlısı

1|0
    0|0
  • çok daha basit şeyler için terk edildim ama nedense böyle tipler hep şikayet alsalarda sevgilileri tarafından hep el üstünde tutulurlar, neler neler yaptıkta bir türlü yaranamadık.. Kafanı yorma 2 güzel lafla aklını çeler o senin.. Çünkü insanlara ne verirsen ver asla ve asla doymak bilmezler her zaman daha fazlasını isterler.. Özellikle de siz kızlar.. Neyse boşver takma kafana güzel şeyler düşün ve insanları oldukları gibi kabul et. Gelen gideni aratır daha iyisi gelmez.. Kızlar babaları gibi bir adamla evlenmek isterler ama Hiç kimse babana benzemez ve benzemek zorunda değildir..

0|0
    0|0
  • bak doğum günü sevgililer günü felan bunlar önemli şeyler değil bütün erkekler romantik centilmen olacak diye bir kaide yok ve bu seni sevmiyor sana değer vermiyor anlamınada gelmez eğer onu tartacak olursan başka şeylerle mukayese edip kıyaslama yap bu şekilde onun sadece romantik olmadığını ortaya çıkarabilirsin,eğer seni sevdiğinden eminsen sana yalan söylemiyorsa bir an bile aklından gitmiyorsan her anını seninle geçirmek istiyorsa bırak doğum gününü felan sorun yapma iyi tarafını düşün bunlar küçük meseleler büyütmeye değmez

0|0
    0|0
  • insan arkadaşına bu kadar samimiyetsiz olmaz aıp etmiş

1|0
    0|0
    • fazlasıyla etti o ayıbı canım...

• gözüm ne hediye de nede bşka brşeyde asla bir maddi beklentim yok öğrenci zten alsa da kızardım cebinde kalsın harçlığın die iki çift sözüde hakettiğimi dşünüyorum

• aynen bende ondan bahsettim

• hakettin.

0|0
    0|0
    • haketmemi sağlıcak hç brşey ypmadığımı düşünüyorum.

• haketmeyeceğine neden olacak bişe yaptığınıda ben zannetmiyorum.

• Sana değer vereni bulmalısın o zaman kardeşim:)

Maddi manevi...

0|0
    0|0
    • gönül otada b...da konuyor kardeşim işte keşke değer verip seveni sayanı sevsek seçsek ama elde olan bşe değil malesef ki..

• insanın ailesi nasılsa kendi öğle olurmuş, işte en güzel kanıtı bu konu. Sevgilin biraz odunmuş k.bakma

1|0
    0|0
  • canını sıkacak bir durum yok. bazen böyleyiz. :)

1|0
    0|0
    • kadın zaafları ama bu bliorum sizlerle aramız da arz-talep farkı yaşıyoruz ama onun doğumgününde yaptıklarımı göz önünde bulundurup bi mesaj atsaydı çok mu zordu ?

• elbette değildi, ama bu seni önemsemediğini göstermez. mesela bir arkadaşım benim doğum günümü telefonla arayarak kutladı, ama ben utandığımdan onu böyle arayıp söyleyemem :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ya hiç hatırlamasaydı o zaman daha cok üzüleceksin hem belki sevmıyordur boyle şeyleri yani takma fazla boylee kabulleneceksın yada ayrılacaksın daha değer verenini belki bulursun seçim senın

0|0
    0|0
  • :) benımkı hatırlamadı bıle ama senınkı gibi yapmıs olsaydı hiç hatırlamamıs olmasını yeğlerdım zaten

0|0
    0|0
    • onun için hep herşeyin en iisi yaptım hçmi haketmemiştim ki anlamıyorum ki babamla annem tanışma yıldönümünü kutlarken gözlerim doldu yaa 28 senelik evliler hala ve hala deli dolu kutluyorlar benim neim eksik hele ki benim gbi herşein en incesini detaylısını düşünen bri :/

• cok basit...dogru ınsan degıl karsındaki umuyorum cıkıcak ama kalbini değil aklını kullanmaya calıs sadece

Yükleniyor...