Ağırlık çalıştıktan sonra ne yiyorsunuz?

Agirlik, ve hiit cardio gunlerinde hemen spordan sonraki 20 dakikada protein almak gerekiyor. Ben genelde yogurt + yabanmersini ya da yogurt + avokado olarak yiyorum. Baska neler yiyorsunuz degisik tarifleri olanlar var mi? Protein tozu almiyorum.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• spordan önce doğal besin enerji verici karbonhidrat yulaf ezmesi tüketirdim yemesi çok zor olduğu için süt ve muz ilave edip blenderda ezip tüketirdim bulk döneminde ağırlık çalışması sonrası supplement içtikten 45 dakika içinde protein çoğaltıcı ve ayrıştırıcı özelliğinden dolayı ananastır tercihim. 100 gram haşlanmış nohut kırmızı et veya tavuk göğüsüdür. ama ben bitkisel kür'lerde yapardım hem zararı daha aza indirir karaciğer koruyucusunu az kullanırdım

0|0
    0|0
    • supersin cok sagol. Yulafi bende smoothie yapip tuketiyorum

• vücut geliştirmeyi evdemi çalışıyorsun yoksa spor salonundamı? eğer danışmak istediğin birşey olursa her zaman buyurabilirsin. 8 yıldır ben bu sporun içindeyim. etraftan eleştiren kişileri umursama alt sınıftakiler her zaman zirvede olanı kıskanırlar kendi tabakalarına çekmek isterler vücut geliştirme çalışırken çektiğimiz acı yarın bizleri daha güçlü kılacak... o yazımdaki kareler kızlar içinde geçerli bir cinsiyete yönelik yazdım fakat hepimizin vücut işletim sistemi aynı düzeyde işler ordan yola çıkabilirsin

• benim evde yapiyorum, kosu bandim var, bide squat rack var bir surude agirlik parca yok yok :D ne gorsem aldim, evde spor salonu yaptim. esimde sagolsun bu zevkime yardimci oluyor maddi ve manevi olarak :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Tavuk göğsü

0|0
    0|0
  • Tavuk göğsü salata yapıyorum bol yeşillik
    ya da yumurtasalatası beyazı bol yoğurt

1|0
    0|0
  • Gaza gelip birilerine saldırıyom dayak yiyom :(

0|0
    1|0
  • tavuk gögüsü , en az 5 tane yumurta beyazı ve süt spordan sonra yeterli. eger benim gibi agırlıgın altına giren biriyse sabah beslenmesi çok önemli

0|0
    0|0
    • ben agirligi genelde aksamlari yapiyorum, sabahlari onemli degildir dimi :D kahvalti etmeyi sevmiyorum da

• onu biliyorum esimde oyle diyor, ama kendimi zorlamaya calisiyorum sabahlari bir yumurta yiyorum peynir salatalik filan, ama baska yiyemiyorum.

• o zaman karbonhidrat al sütle karıştırıp iç sabahları 6 ögün yemek yemiş gibi oluyrsun

• body ye giderken genelde ballı muz filan :D

0|0
    0|0
  • ton balığı yiyorum en çok önerilen budur ama spordan sonra hemen protein tozu içiyorum.

0|0
    0|0
  • Be varsa göturuyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tavuk ürünleri, Yoğurt veya süzme peynir.
    Spordan önce yulaf ve muz karışımı süt vs..

0|0
    0|0
  • Kola cips yiyorum

0|0
    0|0
  • ilk protein tozu sonra evdede bol tavuk göğsü salata corba tarzı seyler

0|0
    0|0
    • tavuk gogsunu her seferinde evde bulundurmayi unutuyorum. Toplu alip buzluga atacagim. Sagol

• Mantı. ddd

0|0
    0|0
  • bol yeşillik salatası

0|0
    0|0
    • bol yesillikten yeterli proteini alamassin

Yükleniyor...