Yaza kadar yüksek tempolu spor yapsam?

57 kiloyum 1.72 yim 54 e düşüp sıkılaşmak istiyorum daha çok kalça ve bacak kısmını özellikle. Spora yazılıyorum yaza kadar devam etsem ve yediklerime dikkat etsem sizce değişiklik olurmu?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• yüksek tempo yerıne programlı çalısmak daha verimli olur. spor geçmişin yoksa birden tempo olayına girme. vucudun alıştıkca tempo artırmalısın. yaza kadar çok fark olur. squat yaptıkca kendını aynada tanıyamazsın bıle

0|0
    0|0
    • Spor geçmişim var. Vucudum alışık yani ama yaza kadar olması gibi bir acelem var

• İnşalllah ya burada kendimee morell depoluyorumki inanarak başlıyım spora bende bir 5 cm azalsam süpeer olucak

• çok rahat yaparsın yeterki düzenli beslenme, uyku gibi şeylere dikkat etmelisin. sporu aksatmazsan emın olkı yazın çok can yakarsın :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Değişim olur

0|0
    0|0
  • manyakmsn zaten ideal kilonun altındasın daha fazla kilo verme biraz al ve sıkılaş.. diyetisyen tavsiyesi.

0|0
    0|0
    • Bende geleceğin diyetisyeniyim :D ya işte söyleyince idealim ama orantısızım belim iince göbeğim yok hepsi bacağa kalçaya gidiyo

• Degerli meslektasim bunu en iyi bilen sen olmalısın. Sağlıklı kilodasn vernene gerek yok spor yap sadece pilates yapmani oneririm

• 3 kilo icin bu kadar cırpınmaya gerek yok. :)

0|0
    0|0
  • Platese git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabi ki değişim olur. Ama beslenme konusunda da dikkatli ol çok fazla bir kilon yok ilk ay büyük çoğunluğu gider sonrası için kaslarını beslemeyi ihmal etme

0|0
    0|0
  • Evet değişiklik olur aksatmadığın sürece.

0|0
    0|0
  • kesinlikle olur. 3 kilo nedir ki

0|0
    0|0
    • Ve gözle görülür bir sıkılık istiyorum. Belim ince göbeğim yok zaten kilom hep bacak ve kalçaya gidiyo orayı toparlamak istiyorum

• 1 ayda bile fark eder görünümün. kilo problemin olmadığı için çabuk sıkılaşırsın

• boyunla kilon orantılı yaza kadar zayıflarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...