Spora basladim?

Spora ve diyete basladim aslinda cok kilo problemim yok bolgesel var bunun icinde spora gidiyorum. Diyetle yediklerime dikkat etmekle beraber 6dan sonra sudan baska bisey yok. Ne yiyorum ne iciyorum ilk gunlerde oldugum icin basima feci agri yapiyor ama dayanacagim artik. Sizce bir ayda farkini gorebilir miyim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ciddi isen yanlış yapıyorsun spor sağlık için ama sen bozuyorsun bir yerden patlak verir ya belden olursun ya organlardan yemelisin hatta istediğin kadar yiyerek zayıflayabilirsin hem senin protein alman gerek vücut zayıf düşer akşamları yeşil elma ye yağsız tonbalığı ye tatlı krizine girersen ki eğer spor yapıp diyete uyuyorsan kriz başlar keçiboynuzu pekmezi iç şeker cinsi farklı olduğu için yağa donuşturulemez tabi abartma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hayırlı olsun yavaş yavaş

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim insallah bakalim

• Diyete diyetisyen kontrolünde mi başladın? ben diyetisyenim

0|0
    0|0
    • Hayir aslinda kendi kendime bir program olusturup basladim

• İyi halt ettin :D.. ya en büyük hatanız bu zaten.. yaptığın şeyin yanlış olduğunu söylemek istiyorum sana kendine aşırı zarar veriyorsun.. baın ağrımasının sebebi düzgün beslenmemenden kaynaklı.. spor yapıp aç kalmak ne kadar saçma.. bölgesel yağlanmadan bahsediyorsun.. yağlar karbonhidrat ateşinde yanarlar bunu hiç bir zaman unutma... benden sana bir tavsiye ya özelden bana ulaş ya da bir diyetisyene görünmeni tavsiye ediyorum..

• bu şekilde sağlıksız kilo vermek ne kadar mantıklı.. soruyorum sana?

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 dan sonra sudan başka bişey yok mu? bunu hocan mı önerdi yoksa kafana göre mi yememezlik yapıyosun?

0|0
    0|0
    • Hayir kendi kendime. Yedigim yemekler spor falan aslinda hepsini kendim olusturdum

• Bence bir diyetisyen ve fitness hocasını öneririm sana kafana göre kendine diyet uygularsan sağlıklı bir şekilde kilo veremezsin ve yorgun düşer hasta olursun 6 dan sonra bişey yememen cok sacma ekmeği kesmen başlangıcta yeterli olur

• 6 dan sonra yemek yememek nedir saçmalama yemelisin bir salatayla geçiçtir meyve ye bence kilo vereyim derken sağlığından olursun öğlen sabah ye ama akşamları yağlı hamur işi gibi çok kalorili yemekleri yeme salata yap kendine kırvırcık marul salatası yap bol limon sık bu bile seni tok tutar

0|0
    0|0
Yükleniyor...