Siz duygu durumunuzu belli eder misiniz?

arkadaşlar moraliniz bozuk olduğunda bunu ailenize yansıtırmısınız? ben şahsen canım bir şeye sıkılsın annem jade(tabi bu rumuz).. napıyon kızım ?dese dahi birden sinirli agresif ve ters cevaplar veriyorum:( aile içinde değil herhangi bulunduğunuz bir ortamda bu tavrınızı belli eder misiniz, veya ayıp olacağını düşünür sahte gülücükler mi dağıtırsınız?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• selam yeşim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• piskoloji dersinde gormustum , insanlar duygularını bilincsiz ve isteksiz olarak karsı tarafa kimi zaman yüz hareketleri ve tavırlarıyla kimi zamansa konusmalarıyla belli ediyomus :) yani herkez ister istemez belli eder

0|0
    0|0
  • Sessiz dururum soran oluncada terslerim de anlamadığım şu neden annem jade dedin ve sonra tabi bu bir rumuz dedin neden isim ve rumuz kullanma gereği duydun sadece annem desen olmuyormuydu :D

0|0
    0|0
    • annem den sonra virgül koymamışım:) annem, bana napıyon dediğinde:)

• agresiftim aga büyüdükçe aşıyorsun = D

0|0
    0|0
  • Herzamanki normal halimden biraz daha agresif olurum dışarıda dahada fazlalaşabilir duruma göre.

0|0
    0|0
  • Sahte gülücükler de doğru degil,agresif davranmakta doğru degil...Sukut etmek en doğrusu olur..

0|0
    0|0
  • anlaşılıyor

0|0
    0|0
  • yerıne gore cocuk

0|0
    0|0
  • evet ederım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O bulunduğun ortama göre değişir,yanında seni anlayışla karşılayacak veya teselli edebilecek,akıl verecek biri varsa açılman en doğrusu.Böyle bir ortamda değilsen yaptığını kabalık olarak değerlendirebilirler.

0|0
    0|0
  • bazen bellı ederım bazen hıc anlasılmaz bıle kendmı saklarım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...