Tipi Olmayanlar Bile Kas Yapar Olmuş Bu Durumu Nasıl Karşılıyorsunuz? (Özellikle Kızlar İlgilensin)?

Evet Millet Ne Düşünüyorsunuz Böylelerinin Hakkında

Bana Kalırsa Sadece Yakışıklı Adamlara Yakışıyor , Böyleleri Yüzünden Vücut Geliştirme Çok Sıradanlaştı

"Geçende Birine Çattık , Adamda Tip Yok , Nasılım? Diye Sormuş , Tipsizsin Diyorum , Bana Verdiği Cevaba Bak (AdSense Biliyorum , Özellikle Şu Sıralar , 2 Cod Öğrenip , Ben Yazılımcıyım Ayağına Yatanlar Acayip Çoğaldı , Web Sitesi Yap Desem , 2 Satır Cod Yazamaz)

• Yakışıklı Adamlara Yakışıyor , Bence Boşuna Uğraşmasınlar , Dönüpte Bakmam
    25% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Olsun Onlarda Kendilerini Öyle Telafi Ediyor
    0% (0)50% (2)25% (2)Oy Ver
  • Fiziğe Değil Beyine Bakarım
    75% (3)25% (1)50% (4)Oy Ver
  • Öylelerine En Çok Yakışan Cümle "Vücut Paris , Kafa Hakkari"
    0% (0)25% (1)13% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• ''Tipim yok, vücut yaparsam kızlar bana bakar.'' kafasıyla vücut yapan erkek basittir. Ona bakan ve onunla beraber olan kızlar onlardan bin beterdir.
    Amaaa hem çirkin olup hemde sporu hayatının bir parçası yapıp sürekli yapıyorsa kızları düşünmüyorsa o herif candır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Fizik ile beyin orantılı olmalı

0|0
    0|0
  • adam seviyodur abi spor yapmayı tipsizim diye spor da mı yapmasın nasıl bir saçmalık. ama D'yi işaretledim.

0|0
    0|0
    • Ya Yapsın Yapmasın Demiyorum da , 2 Karın Kası Çıkartıp , Nasılım Diyenler yok mu , Tipsizsin Diyincede "Başarımı Kıskanıyorsun" Derler Bide :D

• Nasılıma kas koyan tipler cidden low oluyo :D

• Tipsiz de bir şekilde o açığı kapatması lazım yoksa sönük geri planda kalır.

0|0
    0|0
    • Zaten Öyle Olması Gerek , Adamın Tipe Bakıyorum Mağara Ayısı , Nasılım Diyor , Tipsizsin Deyincede Afra , Tafra Yapıyor

Yükleniyor...