Seni özlemekten yoruldum! Siz de özlediğiniz insana bir kaç cümle yazar mısınız?

Önce fincanda kahve bitti, sonra ocakta sıcak su, pencerede mevsim, kapı önünde bir fazladan birkaç çift ayakkabı.. Sonrada sen gittin, geriye sadece azalanlardan içtima almak kaldı, ben kendi adıma bir dedim, ikiden sonrasının sadece adı vardı...

hadi bakalım sizde özlediğiniz insana bir kaç cümle yazın, yada kısa bir söz, şiir. Belki Hisseder yada görür ve okur... linkteki müziği dinlerseniz, size havaya sokabilir belki...

link

Güncellemeler:
Kaldığımız yerden devam edelim mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• gözlerini , gülüşünü , bebeğim diyişini ,kokusunu özledimmmm ve bugün hiç özlemediğim kadar özledimmmm <3

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni özlemekten yoruldum ama yakalasaydım dövmekten yorulmazdım emin ol , ki sen tanıdığım en hıyar insansın, birazcık sevseydinde beni ben sana varsaydım..

Artık yazmalarıma bile değmezsin, çünkü sen başkalarının bitanesi, benim hiçbirşeyimsin

0|0
    0|0
    • çıkmadık candan umut kesilmez sıkma canını eminim prensin seni bir yerlerde bekliyordur

• iyimiş

0|0
    0|0
  • link çalışmıyo :(

0|0
    0|0
    • çalışıyor Cadııı youtubede Kara - Yoruldum yaz çıkar eminim. yada sayfanı yenile linke bir daha tikla. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhabalar...

Sevgili amcacığım çok güzel bir paylaşım..

Ayrıca o avatardaki resmine diyecek laf yok ama ben yine de Kadenizin Krallarına benzetmek istiyorum..

Yani Banker Kastelli vardı eskiden. Bilirsiniz.. Mililetin ocağını batırdı gitti..

Tıpkı onu andırdı biran...

0|0
    0|0
    • evimin nesini beğenmedin anlamış değilim. konu ben olsam, kastelli dahil neye istersen benzet zira, hiç umurum olmaz, çünkü ben kendimden emiinim ve barışık bir insanım kendim ile. sevgili yiğenim... ''' Adamlık karakter ölçülerine göre biçilmiş bir kılıftır, boyla posla dolmaz içi.. '''

• ya benimsin ya kara toprağın

yaşasın 23 nisan

0|0
    0|0
  • aman olmuyana sözmü yazılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...