İlişkilerin önüne set çeken Kızların "abaza" tabiri mi?

Kızların "abaza" görmesi erkekleri erkekleri korkutmaya başladı artık erkekler "abaza" görünmemek için hoşlandığı kızlarla bile konuşmaya korkar oldu belki kız da ondan hoşlanıyor ama işte "abaza" etiketi yememek için kendini çekiyor (kızlara bir mesajdı...)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• abaza değil abazan , ayrıca sadece erkekler abazan olmaz kızlarda abazan olur, sevdiği çıktığı kızla konuşan erkek hiç böyle sorunlar yaşamaz,şahsen ben görmedim duymadım, neler duyuyoruz aksine o yatak senin bu yatak benim diye konuşanlar sanırsın yatak şirketine ortak oldular :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla bn de abazanm sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Erkeklerin 2 lafından biri cinsellik olduğu için farklı birşey düşünemiyoruz hakkınızda.

0|0
    0|0
  • Erkekler bizden güven kazanmayı öğrendikleri an; abazan ifadesini kaldırır kızlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• WTF ? ben abazalıgımı belli ederim arkadaş kaşarlar daha namuslu bu devirde tek inancım o normal kızlar havadan nem kaptıkları icin hic ugrasmam kasarlar insan muamelesi yapıyor en azından :D

0|1
    0|0
    • Çok haklısın..

• Aşıksam da geçmişine bakmam bende aynı bokun soyuyum sonuçta .

• dostum; abaza değilsen ve onlar gibi davranmıyorsan kendini çekmene gerek yok.

abaza gibi görünmemenin sırrını vereyim ki bütün erkekler metafor olarak kullanabilisn ;)

kadınları gördüğünüzde önce göğüsleri ve kalçalarına değil; gözlerine bakın.

Ciddiye aldığınız birisinin poposuna bakmazsınız.

0|0
    0|0
    • Benim dert yandığım konu abazan değilim ve sırf abazan etiketi yememek için her kızla soğuk konuşuyorum samimi olamıyorum konuşsam bile çok ciddi konuşuyorum kızdan hoşlansam bile..

• çok haklısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...