Az duyuyorum, kulaklarım...

Kulaklarım tıkalı,kısık sesli birşeyi duymak için daha doğrusu anlamak için kulaklarımı çekip net duyuyorum.Sizce ne açar kulağımı ne yapim ben ? Doktora gitmeye üşeniyorum :D

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• duşa gir ve suyu aç kulağına tut hastahanelerde de kocaman enjektörlere su doldurulur ve yıkanır kulaklar ya da süpürge gibi bir cihazla benim tabirimce kulak süpürgesi :) biliyorsundur bunları su ile temizliği kendin yapabilirsin ılık su olur ise kiri yumuşatır. Ya da tek ayak üstünde başını yana yatır zıpla :D

0|0
    0|0
  • doktora gitsene üşenilecek şey mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanırım kir kulağını tıkamış.Doktora gidersen hemen açılabilir çok tıkalı değilse aleti var.Eğer çok tıkalı ise damla kullanıp öyle gdeceksin 3-4 gün.Bir de kulak çöpü kullanma temizlik için o zaten kirlkeri içeri itip kulağı tıkıyor.

0|0
    0|0
    • gliserin mi ne kulak damlası var onu kullansam mı ? kulak çöpü hiç kullanmam

• Doktora git ona göre kullan kirin durumuna göre.Belki direkt açar aleti tutup çekiyor kiri.

• OTILYS kulak sprey'ı alıp kulagındakı kulak kirini günde 3 kere kulagına iki şer puff sıkıp her sıkışında kulagında 5 ıle 10 sanıye arasında bekletıp kulagını temızlıyebılırsın kulak kiri kulak zarını perdelediği için duymuyorsundur. Kulağında duyma problmı falan yok tabıkı.

0|0
    0|0
  • ortakulak iltihabı olabilirr

0|0
    0|0
  • biri sana bişey derken kulaklığı çıkar panpa

0|0
    0|0
  • lavabo açıcağı hiç olmadı bide onların pompaları varya hacı onları dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...