Ojenize bakın azıcık.

Kızların bir kısmı çıkmış yıpranmış ojeyle gezmeleri çok itici ve tiksinç geliyor. Nefret ediyorum hatta. Ya oje olsun ya da olmasın. Arası fena yani yarısı soyulmuş kenarlardan gitmiş. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• ya sürekli yenileme şansı olmuo bazen hani sosyetik olsak yıpranmaz da sürekli bişey yapıorum ellerimi kullandıımdan gidio yapcak bşi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bana baksanıza siz !

Cırtlak sürüyorsunuz ayaklarınıza yarısı çıkmış oluyor bir de o ayakla gidip ayakkabı deniyorsunuz yahu insan biraz kendine bakar silin düzgün çıkın hiç sevmiyorum böyle şeyleri 2 güne 1 siler yenisini sürerim tırnak bakımı her şeyden önemlidir o kadar.

Bazıları gerçekten vakit bulamıyor tamam haklılar ama biraz dikkat bayanlar.

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • bi söz var ya; ya umursamayacak kadar mutludur ya da umursamayacak kadar üzgündür.. :)

0|0
    0|0
  • günde 3 oğün oje süren biri olarak sana katırlıyorum bi kız kendi icin en ufak detaya bile önem vermeli

0|0
    0|0
  • evet kötü oluyor ya öyle olunca ben siliyorum hemen yenisini sürüyorum

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Yoo gayet hoş.

0|0
    0|0
  • seni ilgilendirmez diye düşünüyorum?

Bi sürü manikürlü ojeli tırnak var git onlara bak halla halla

0|0
    0|0
    • Göz zevki. Ayrıca bir insan hoşuna gitmeyen bir şeyi istediği gibi belirtir. İlgilendirip ilgilendirmemesi benim düşüncemdir.

• Arkadaşım sen yorumunu belirttin bende belirttim uzatırsak sanırım farkında olmadan ufak çaplı bi ağız dalaşı olcak o yüzden hiç gerek yok yorumuna saygım var iyi geceler.

• Neyse istediğini yaz başka yorum göndermeyeceğim. Çok sıkılmışsın belli ki.

Erkekler Ne Diyor 3

• çingene dilenciler gibi oluyo..uçuk kaçık saç modelleri saçma sapan renkli ojeler..hiç haz etmem.kadın dediğin düzgün renk kullanır kırmızı pembe siyah falan..ne o öyle yeşil mavi gri ojeler...

0|0
    0|0
  • gerçekten itici görünüyor

0|0
    0|0
  • aynen iğrenç mahluk oluyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...