Kızlarr squat yapıp cidden faydasını gördünüz mü?

Ya squat yapmak istiyorum cok zayıfladıgım icin kalcam kücüldü ama agırlıklamı calıssam daha verimli olur yoksa calısmadanda etkisini görebilirmiyim fitnessa da gitmeyi düşünüyorum daha cok işe yarar diye ama yapan var mı ne kadar sürede işe yarıyor 15 20 günde sekillenirmi yani tayy giyince falan güzel durur mu? Boyum 167 kilom 51

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• spor salonunu bos ver :D eline 1 lt su sisesi al iki tane baslaa.. bir ay sonra kalkiyor :D ama birakinca yine kaslar saliyor kendini o bakimdan devam ettirmek lazim bir ay boyunca 2gun arayla 20 20 arttir bol oturmalar kalkmalar :)

0|0
    0|0
    • Cok sagol canım peki istediğim gibi durur mu yani kesin bide sen yaptın ya bacaklarında incelme oldumu

• malesef bacak incelmez kaslara agirlik verdigin icin bacakta kalinlasmaya baslar ama popo yuksekken bacak goze batmaz yani bel inceyse bide tamamsin demektir :)

Erkekler Ne Diyor 5

• işe yarıyor, faydasını görenleri gördüm. ne kadar sürede faydasını göreceğinse sana ve genlerine bağlı.

0|0
    0|0
  • bu squat sadece kasayı mı topluyo dötünü begenmeyen buna başlıyo anlamadım ben :))

0|0
    0|0
  • Tabisi dene bence

Kuralsiz!

0|0
    0|0
  • Görenler var

0|0
    0|0
  • faydasını görenler var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En iyi cevaptaki yazıyı okudum maalesef çok yanlış.. ben yapıyorum. Detayları öğrenmek istersen yazımı takip edebilirsin.
    www.kizlarsoruyor.com/spor/a9819-squat-takvimi
    3 gün yapıp dinleneceksin yine 3 gün yapıp dinlenecek bu şekilde devam etmelisin.

0|0
    0|0
  • Faydasını gördüm şahsen.

0|0
    0|0
    • Ne kadar süre yaptın hergün arttırdınmı ve dumble kullandınmı

• Bir ay kadar yaptım, ağırlıksız olarak.. Zamanım olsa bırakmazdım, devam ederdim.. Başlamayı düşünüyorsan hemen başlamalısın bence.

• daha yapmadım ama memnun olanlar varmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...