Sevgilinizin, unutamadığınız eski aşkınızla aynı ismi taşımasını ister miydiniz?

Diyelim ki birini çok sevdiniz ve uzun yıllar güzel bir ilişkiniz oldu ya da platonik aşık oldunuz ama aşk acısı çektiniz onu uzun süre unutamadınız hayatınızda size en çok acı veren insan oldu. Belli bir süre sonra her şeyi unutup yeniden sevip yeniden aşık olmak istediniz. Her şeye yeniden başlamak istediniz.

Başka birininden hoşlanmaya başladınız, belli bir süre bakışmalar merabalaşmalar falan derken tam bu insanın o eski aşkınızı unutturduğunu düşündünüz ama adını öğrendiğinzde onun unutamadığınız eski aşınızla isminin aynı olduğunu öğrendiniz. Bu durum size neler hissettirir. Onun adını her söylediğinizde eski aşkınızı hatırlama ihtimalini göz önüne alarak her şeye yeniden başlamaya cesaret edebilir misiniz?

0|0
7|1

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba canlarım..

Ben şahsen bu durumdan sıkıntı duyarım.. Ve iyiki de sevgili edinmemişim genç yaşta..

Şu var kiş; erkek için kadının iffeti, önceki beraberlikleri, kaç kişiyle birlikte olduğu (yani kaç sevgilisi olduğu) herşeyi erkek için önemlidir.

Ama hangi erkek ? Maneviyatını yitirmemiş Anadolu ERkeği için.. Şuan yeni nesil için pek farketmiyor eski sevdiğini vasıfları..

İsim mevzusu insanı yaralar..

Düşünsenizee yıllarca Ayşe'ye aşıksınız. Ayşe'ye yandınız bittiniz..

Ayşe'nin yerine başka Ayşe geldi..

O önceki Ayşe için dedikleriniz sadece yalandan mı ibaretti..

Evet öyle geliyor insana..

Allah sevdiği kimseye eski sevgilisinin adında olan, eski eşinin adından olan eş nasip etmesin.

Eskiyi hatırlatan herşey bir bıçak gibi kesecek gençleri. Şuan farkında değiller..

Ama yavaş yavaş farkına varacaklar, adeta modası geçti diye sevgili değiştirenler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• valla aslında olumlu taraflarıda vardı,kız arkadaşımın başına geldi,ayrıldığı eşi ile aynı isimde biri ile evlendi.. kızın anneside alışmış diğer damadının ismine kadın pot kırmıyor diyor:D gönülde bitmesi yeterli isim misim bahane..

0|0
    0|0
  • eğer sevmişsem hala hatrı varsa beni çok üzerek gitmemişse isterdim

ama hayvanlaşıp terkettiyse bana hayatı zehir ettiyse değil onunla aynı isimde sevgili onun baş harfinde olan birinden bile uzak dururum hacııı :(

0|0
    0|0
  • çok sertt olur gerçekten

0|0
    0|0
  • hayır asla.

0|0
    0|0
  • hayır...

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • Merhaba hocam..

Bir şeyi keşfettim. O da şu ki, kadınlarımız koca olsun da kendilerine her türlü razılar.

• sen hatları karıtırmışın

• nefretle ayrıldıysam asla istemem. ama güzel bittiyse ki güzelde bitmez o yüzden farklı olsun siliniyorsa komple silinsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...