Para bulmak için en uç ne yapardınız?

En yakınınızın para ile hayatının kurtulacağı bir durumla karşılaştınız. Bu para için en uç da ne yapardınız?

Eyvah bu parayı bulmam lazım! Ne yapsamda bu parayı bulsam?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• eğer gerçektende eğecekse sınırları zorlardım . gerekırse başka yollarda tercıh ederım tabı değiyorsa yakınım dıye böyle bir şeym yapmam .

0|0
    0|0
    • Nasıl bir şey yapmazsın?

• Yarın bir karton sigara yollayabilirim kargo denen bişey var :P

• sorun para değill ki zaten ben çalışıorum bi şekilde para gelır benim kızdığım nokta ben her zaman verıyorum sıgara neden bana bunu yapılar . ben artık acımıyorum kımseye

Kızlar Ne Diyor 7

• en yakınım düşünmek bile istemiyorum allah korusun ..tv de üzerimden acitasyon yapılarak kullanılmayı göze alırım biraz senden biraz başkalarından isterim gerekirse çalarım boğaz köprüsü ne zincirlerim kendimi

0|0
    0|0
  • aklıma binbir gece dizisineki şehrazat geldi :) ve yüklü parayı bulmak için yaptığı uç şey :)

0|0
    0|0
  • en uç dediğin için hiçbir çarem yoksa başka parayı bulmak için başkalarına zarar vermemek için kendimi satardım

0|0
    1|1
  • elimde kalan son parayla loto oynardım . umut işte...

0|0
    0|0
  • tek bısey yapmam onun harıcınde herseyı yaparım su satarım gece gunduz bı ıse gırer çalısırım yardım baslatırım derneklerden vs.yardım ısterım yaparım yanı elımden gelenı

0|0
    0|0
  • Yaparsam ailem için yaparım..

Akla gelebilecek herşeyi yaparım..

0|0
    0|0
  • hasta filanmi en yakinim? nerden veya nerden kurtarcaz ona göre plan yapayim (:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yaratıcı fikirler gerçekten öyle bir durum altındayken, o psikolojideyken çıkıyor aslında

şimdi birşey demek zor

0|0
    0|0
  • meblanın ne olduğuna bağlı :) kredi çekerdim..

he krediyle yetecek durum değilse ve yakınım kankamsa bankada soyabilirdim.

0|0
    0|0
  • onun icin18 yasimdan beri calisip kazandigim tum birkimimi evimi arabami satarim daha sonra tekrar calisip yaparim saglik herseyden onemli

0|0
    0|0
  • anlımın terıyle kazanılmıs bır para gerçekten o an ıse yaramıyorsa yapacagım tek sey dua etmek olur ... her sey ALLAHTAN ...

0|0
    0|0
  • En uç durum biraz yoruma acik ifade. Parayı bulamazsak hayati soz konusu ise elimizdekileri satarsın. Gayri menkul satinca kurtulamayacaksa elimizden birsey gelmiyor. Dua ederdim artık. Digerleri de bizim kadar koyarda bu sıkıntıdan kurtulalım diye.

0|0
    0|0
  • Böbreğimi satarım :)

0|0
    0|0
  • Parayı bulmak için uğraşırım. Ama bulamazsam yapabileceğim bişey yok.

0|0
    0|0
  • kendimi satarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...