Sevgiliniz gülerken kolayı püskürtse ne düşünürdünüz?

Hoşlandığınız kız karşınızda cola içerken gülünce içtiği colayı püskürtse ne düşünürdünüz? Sempatik mi gelirdi yoksa ondan soğur muydunuz?:D

0|0
17|21

En İyi Erkek Görüşü

• kadınları seviyorum

hepsi bir bebek

hepsinin içinde küçük bir kız çocuğu var

mesele o kız çocuğunu dışarı çıkarabilmek

hazır çıkmışken içeri sokmaya çalışmak saçma olur :)

bu olayı yaşasam

ona bi lakap takarım püskürükçüm mesela şimdi aklıma gelen

herhangi bir ortamda millet ismini söylerken ben püskürükçüm naber derim

hem o diğerlerinden farklı bi ilişkimiz olur hem de yüzü güler

var mı ötesi ! :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ne sempatik ne de soguk olunmaz. Ama yaptıgının hata oldugunu kabul etmeyi bilmesi gerekiyr

0|0
    0|0
    • dostum bilerek yapılan yanlışlar hatadır sen yanlışlıkla ağzından kola püskürten bir insana bu istemsiz davranışından dolayı hatalı olduğunu söyleyemessin yanlış bence... talihsizlik bence kimsenin istemeyeceği önemli olan onun bu olay karşısında kendini kötü hissetmesini önlemektir..

• Bak kardeş sen otobüste ayagına biri basınca adam özür diliyor mu ? Diliyor dilemezse sen adama uyuz olmaz mısın?

O yüzden yanlışlıkla da olsa yapan kişi üzgün olmalı ve hata oldugunu kabullenmesi lazım.

Zaten o özür diledikten sonra digeri önemli degil der ve kötü hissetmez. Anlatabildimmi?

• Bende püskürtürüm ortam bozulmasın

1|0
    0|0
  • Samimiyet bir çok problemi çözmede kişilere rahatlık verir. İnsan kendini kasdığı zaman çok hata yapar. Bu hareket samimiyeti ilerletir en azından gülerek karşıladığında karşında ki kız senin ne kadar anlayışlı olduğunu anlar. Kelebek etkisi yaratarak ileride yaşanabilecek sorunların çözümünü kolaylaştırabilir.

0|0
    0|0
  • ağzından kola püskürten bir insana bu istemsiz davranışından dolayı herhangi bir olumsuz tepkide bulunmak yanlış bence ... talihsizlik tamamen... kimsenin karşılaşmak istemeyeceği bu durumda önemli olan onun bu olay karşısında kendini kötü hissetmesini önlemektir..

0|0
    0|0
  • komik olurdu :)

0|0
    0|0
  • niye soğuyayım ki? gülerdim sadece...

0|0
    0|0
  • bence dogal ve natural olması hoşuma giderdi şekilden şekile girip kendi benliginden çıkan kızlara düşmanım ben

0|0
    0|0
  • Yapsin ne olacak gulerdim omur boyu kont ve kontes gibi davranacak degiliz ya

0|2
    0|0
  • ilgileniyorsam hemen bir bez alıp üstünü başını silerdim ama bir yandanda dalga gecerdim.

0|0
    0|0
  • uff krize girerdim =) olur canım neden olmasın hatta yüzüne sıçramışsa temizlerdim =)

0|0
    0|0
  • yapan kıza bağlı olarak sempatik gelebilirdi onu yaptıktan sonra utanırsa ..ama çirkef bi tavırla gülerse saf saf o an biterdi :D

0|0
    0|0
  • Tekila içip kusmasını tercih ederim.

1|0
    0|0
  • :( Ergen işi değil...Çocuksu...

0|0
    0|0
  • Eğer salaklığına püstükttüyse yüzüne bile bakmam ama dalgınlıkla olduysa doğal karşılarım

0|0
    0|0
  • gulerdim, mendille vs temizlerdim yuzunu :D

0|0
    0|0
  • Soğudum bile

0|0
    0|0
  • Bir daha ona hiç espri yapmazdım.

0|0
    0|0
  • gülerdim hiçbir soğumada hissetmezdim.

0|0
    0|0
  • ne kadar püskürttüğüne bağlı baştan aşağı yıkadıysa biraz tavır yapardım :)

0|0
    0|0
  • bi kerelik, münferit bir olaysa sorun yok. ama buna benzer haller sürekli oluyorsa, bu işin kadını erkeği olmaz bence. yakışsıksız bulurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• ne var yani gayet normal gülmüş fışkırmış işte sende bu duruma gülmeliydin bence utandırmamak adına:) yani bunlar normal hayatta olan şeyler ya okadar kokoş bakmamak lazm ilşkiye her zaman doğallıktan yanayım elbet isteyerek yapmamştr. biliyorum iğrenç gelecek ama bi keresinde eski sevgilimle hastanede sabhalarken hastane bahçesinde konuşuyodk uykusuzluk falan filandı derken bi kusmaya başladm:))) aboww yaklaşma diyorm yaw saçmalama dedi ne var sanki bunda ama ikimizde sağlıkçıydk bu şeylerde bize anormal bi durum olarak gelmiyordu diyeceğim o ki herşey insanlar içn:))

0|0
    0|0
  • Kendimi erkek yerine koyunca şöyle düşünürdüm..Kolayı içen kıza bağlı eyer bunu yanlışlıkla yapmış ve sonradan utanmışsa ve aynı zamnda normalde ağırbaslıysa bişey olmaz ama eyer bunu yapan havalı birkızsa ve ardından gülüyorsa direk itici gelirdi :):)

0|0
    0|0
  • Bundan bıle soguyorsak hıc ısınma olmamıştır...

0|0
    0|0
  • karşımdaki kişiden ne derece etkilendiğime bağlı o bence . karşımdaki insandan hoşlanıyorsam yada bir ilgi duyuyorsam o yaptığı davranış bana sempatik gelir güler geçerdim . :)

0|0
    0|0
  • sempatik olabilir o anın verdiği bir şeyle :)

0|0
    0|0
  • İş görüşmesi öncesinde başına gelirse insanın soğumak değil buzluğa döner gibi geldi bana :P

0|0
    0|0
    • İş görüşmesinde kola istenmeyecek olması da bir nevi kurtuluş o zaman :D

• :) Ya da iş görüşmesinden önce kız arkadaşlarla buluşmamak ya da karşılaşıldığında elinde içecek varsa uzaktan selamlaşmak:P

• yapan kıza bağlı kız minyon minik bıcır bıcırsa bence göze batmaz sempatik gelir ama gürse birsel gibi iri yarı bir bayansa hiç sevimli gelmez:)peki erkek yapsa:)tamamen itici:)tabi bilerek yapmadıysa sorun yok

0|0
    0|0
  • itici bi durum bence.. o ne ya

0|0
    1|0
  • sadece gülerdim o haline :))

0|0
    0|0
  • Bunu yanlısıkla yaptıysa sırın gelebılır yanı hem sakar hem sırın tıplerden olabılır :D

0|0
    0|0
  • Ne sempatik gelir nede soğurum sevgilimden.

gereksiz birşey yaptığını belirtirim.

0|0
    0|0
  • ayni bardaktan devamini icmeye kalkismadikca sorun olmazdi.

0|0
    0|0
  • insanlık hali bu canım herkesin başına gelebilir tatlı durur bile aslında sonuçta bilerek yapmamış

0|0
    0|0
  • agzınla ıç der basardım kahkahayı ve cok gulerdım ıtıcıde olmazdı

0|0
    0|0
  • çok sinir bozucu bi daha yapmaması için önlem almaya çalışırdım ama ona kızamazdım

0|0
    0|0
  • Ne gerek var böyle bi şeye geğirse bi nevi tamam dersin püskürtmek niye :)

0|0
    0|0
  • hiç bir şey bakarım öyle ,üstümü batırısa

söylenırım bıraz sadece ,nesi sempatık bunun

çocukluk

0|0
    1|0
Yükleniyor...