Kendinin çirkin olduğunu düşünüp sevdiğine açılamayan oldu mu?

Ya da rahatsız olan. tabi altını çiziyim emin olun çirkin yok bakımsız vardır lafı çok doğru. millet şimdi neler neler yapıyor.Her neyse ben 14 yaşında birini sevmiştim o benden tam 4 yaş büyüktü. Ben bu benim diye bir tanıdığın resmini göstermiştim ona. kendimi hiç beğenmiyodum. çocukluk işte diecem ama bazılarınız 14 te çocuk mu diyecek şimdikiler mahaşallah ama ben o zaman netle bile pek alakam yoktu yani.. Sizinde oldu mu? yada erkekler sizi seven biri sırf çirkin buluyosunuz diye reddettiniz mi?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• yokta bazen yakışıklı olmadığımı düşünerek geri çekildiğim olmuştu.Yakışıklı olduğumu söyleyenler de olmuştu ama bence insanın özgüveni olmalı.

0|1
    0|0
    • özgüven tabi olmalı ama bakımlı olmak bi erkekte yeterli bence

• Kusursuz insanı sevmek değil zaten önemli olan kusurları görmemektir.Dediğin gibi kusursuz yok :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• çirkin demeyelim ama beyenmediğim için reddediğim bayanlar oldu. bazende bayanı benden üstün görüp korktuhum oldu.

0|0
    0|0
  • Hiç sevdiğim kız olmadı ki açılayım

0|0
    0|0
  • ben öyleyim.. :(

0|0
    0|0
  • ben de vardı da o artık takmıyorum kimseye bağlanıp çok sevmem zaten.

0|0
    0|0
  • Teee 6.sınıfta reddetmistim ama simdi o kiz cok guzel.Ama cirkin diye degil itici buluyordum biraz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç işim olmaz,beğenmeyen küçük oğluna almasın diyeceksin. :)

Herkesin kendine has çekiciliği,güzelliği bi bişeyi vardır anladın? Sen eminim güzel bir kızsın,hoşlanıyorsan bunu belli et ya da direkt konuş. Beğenmeyecek olanlar yol alsın taammmam?

0|0
    0|0
    • yaaaaaa ben teeee 14 yasından bahsettim ordaaa yani şimdilk hiçbiiii sıkıntım yokk :) sizin oldu mu diye sordum ben çirknm ve napıym demedm kii :)

• ya ama girme şimdi soranla aramıza :/

• Tabii ki düşündüm.Çocuğun teki bana açılmıştı.Şaka yaptığını sanıp gülmüştüm.Sonra da işler iyice karıştı ben ona açılamadım falan bundan dolayı :D

0|0
    0|0
  • çirkin değilim :)

0|0
    0|0
  • Kendimi çirkin bulup arkadaşlarımla kıyasladığım zaman çok olmustur . hatta bazen yakın arkaslarımın yada güzel bulduğum insanların fotolarını anneme gösterip sene ben güzel miyim dediğim zaman cok olmustur ama bi erkek tarafından asla reddedilmedim . kendine güvenmelisin bence emin ol çirkinlik göreceli bişeydir

0|0
    0|0
    • ya ben sadece sordum şmdi bi sıkıntım yok :D oda çocukluktu dediğim gibi :) yani şimdi çirkinim ve kmse begenmiyor demiyorumki sadece soruydu :)

Yükleniyor...