Sözün bittiği yerdeyiz sanırım.

Bazı zamanlar olur ki yaşamaktan soğursun, bazı insanlar görürsün ki o insanlarla aynı havayı teneffüs ettiğine utanırsın. Günlük hayatta öyle garip insanlar karşıma denk geliyor ki... Şu resme bi bakar mısınız

--> link

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• midem bulandı. Allah belasını versin!canlı canlı heryerine şişler batar inşallah gözlerini oyarlar tek tek tırnaklarını sökerler derisini yüzülesiceler! :((

0|0
    0|0
  • Hayvan sevmiorum ama zararda vermiorum benden uzak allaha yakın olsunlar:) bu linke gelince insanlık dışı..

1|0
    0|1
    • Hayvan sevgisi var olmayan insanlardan korkarım. Benden uzak olsunlar aman.

• la havle yok bişe aynen devam hadi ii gcler..

• Te Allah'ım :D Sanada bebeim.

• Olmadı bu şimdi :(

0|0
    0|0
  • olsun söz hiç bir zaman bitmez hele benim ki yok,ı ı ,cıkkk

0|0
    3|1
  • Bunların amaçları ne bilmiyorum ama 1 değil 2 değil sosyal ağlarda sürekli böyle paylaşımlar yapıyorlar. Sadist midir satanist midir bilemedim. İnsan olmadığı kesin...

0|0
    0|0
    • Ne oldukları konusunda en ufak fikre sahip değilim ama yine görmüştüm bu tarz birşey daha.

• Evet çok paylaşılıyor.

• Ay sorma ya bu resmi bir sayfa paylaşmış facebook'ta, sayfayı beğenmekten vazgeçtim anında :(( Allah kahretsin bunları! :(

0|0
    0|0
  • daha öncede buna benzer bir fotoğraf gördüm hayvanlara yapılan eziyete dayanamıyorum şuan da çok şey yapasım var

0|0
    0|0
  • BEnde bugün sözün bittiği yerdeyim. Ne garipsin hayat

0|0
    0|0
  • linki açamadım :S

0|0
    0|0
  • Naptın hacıt yaa :((

İnsanlıktan nasibini alamamış mahluklar:((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o topuğu onun şeyine soksalar iflah olmaz biliyorum, çivili sopa sokacaksın o kadına

0|1
    0|0
  • Aslında bazı arızalı kadınlar, bir erkeğe yapmak isterler bunu. Ama .ötleri yemedikleri için, böyle garip hayvancağızlara yapabilirler anca..

Tam dayaklıkmış ama..

0|0
    0|0
    • O topukları alıp vura vura kafasını delmek lazım işte de bizde vicdan olduğu için beceremeyiz onu da.

• A.S.O.Ç.K.F.L öyle saydırdımki off off buna tecavüz mustahak keşke yapanın yüz görünse

0|0
    0|0
  • Ben içimden hakaret ettim

0|0
    0|0
  • o topuğu alıcaksın ...

0|0
    0|0
  • Bişey çocuğu diyeceğim ama demiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...