Aykut Kocaman istifa etsin mi ya da etmesin mi?

Fenerbahçeliyseniz buraya Aykut kocaman konusunda...

Aykut Kocaman istifa etsin mi ya da etmesin mi?

ankete katılmaya unutmayın ;)

• Evet istifa etsin.
    A seç
  • Hayır istifa etmesin.
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1838

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Aykut Kocaman Fenerbahçede teknik direktörlük yapacak kapasitede adam değil..! Aykut kocaman iyi bir teknik adam olsa idi.. Selçuk şahin mehmet topal bu futbolcular bu takımda olmazdı bir ikincisi büyük maçlarda korkak oynatmazdı büyük maçlarda özelliklede avrupada hiç başarısı yok önemli olanda avrupa zaten türkiye liginde hersene zaten şampiyonluğa oynayan takımsın.Elinde emre gibi türkiyenin en iyi ortasaha oyuncusu var ve sen bu oyuncuyu satıyorsun getirdiğin adama bak selçuk şahinden farkı yok stoch gibi adamın var adamı yedek tutuyorsun adamı küstürüyorsun alex gibi fenerbahçeye onca sene emek vermiş taraftarın gözünde taht kurmuş adamla kavga ediyorsun zaten iyi disiplinli bi teknik adam olsan futbolcunla kavga etmezsin.Bu aykut kocaman olduğu sürece taraftar daha çok çileden çıkıcaktır avrupa maçlarında hiç başarılı sonuç beklemeyin heleki bu ortasahayla imkanı yok.Aykut kocaman beyefendi çok inat bir adamdır birkere inatlaştımı nuh der peygamber demez selçuk mehmet topal dediya ortasaha oyuncumuz onları sakatlanana kadar oynatır yoksa başka futbolcuları denemez.Ben şahsen şu kadroyla şu hocayla uefada başarılı olucağımızı sanmıyorum büyük ihtimal 3 üncü yada 4üncü oluruz ayrıca 0 çekerseler şaşırmam..

1|0
    0|0
  • aykut kocamanı kişilik olarak çok seviyorum ama teknik adamlık bakımından hiç beğenmiyorum , kafasında alexi silmis fb ye bu kadar hizmet eden bir isme nanörlük yapıyor , doğru söylüyor kendisi alexsiz oynamayı öğrenmeli fb ama en az alexin çapında alex tipi bir oyuncu alınarak öğrenilmeli yoksa selçuk şahini koyarak öğrenemeyiz, kısacası aykut hoca ya aklını başına alıp takımı düzgünce yönetirsin yada istifayı verip çekip gidersin

1|1
    0|0
  • evet etmeli bence.

1|0
    0|0
  • Geçenseneki olaylar Çernobil etkisi yaptı, Onun için Aykut hoca eski Aykut hoca değil, Aziz Başkanda eski Aziz Başkan değil. Halada devam ediyorlar tahrik etmeye psikoloji bozmaya Aykut hocanın evini yıkacaklarmış mesela, yabancı sağlam bir teknik direktör gelmeli.

1|0
    0|0
  • Etmesin takım daha kötüye gider ederse çünkü.

0|0
    1|0
  • Alex oynamayacaksa başkanda istifa etsin. Kimse Fenerbahçe den üstte değildir diyor kendisi üste geçiyor. Ben şahsen alex ci değilim ama bu adam oynuyorsa oynatacaksın. İlle oynatmayacam diyorsan alex in yerine bir oyuncu alcaksın.

1|1
    0|0
  • sorun aykut hoca değil sorun fb nin oyun anlayışnda kulub resmen tek oyuncu üzerine bağlanmış ve onsuz hareket edemycek kadar aciz hale gelmş aykutta artk bu durumdan sıkılmış olmalı kii revizyona gtmek istemiş alex nde bu durum karşsıında braz analyışlı olup olgun dawrnsydı belki sorunlar artmıcaktı ama artk olan olmuş fb yi şike çökertmdi ama alex - aykut diyolğu dewam ederse işte ozaman çatrdmalar başlar..

0|1
    0|0
  • kesinlikle evet sportif direktörlüğe geri dönsün biz onu öyle daha çok severiz

0|0
    1|0
  • neden istifa etsin ? siz t.direktörünüz arkasında olmadıktan sonra.. aykut kocaman başarısız mı oldu. ilk geldiği sezon şampiyonluk ikinci sezon 30 yıldır alınamayan türkiye kupasını aldı. şimdi de ne şampiyonluğu kaybetti ne de avrupadan elendi neye göre istifa etsin ? kafanız mı iyi sizin ?

1|0
    0|0
  • Ya ayağını denk alsın ya istifa etsin.

1|0
    0|0
  • etmesin :)

0|1
    1|0
  • çok iyi, çok kaliteli çok başarılı fenerbahçenin efsaneler listesinde üst sıralarda yer alan bir ismdir aykut kocaman. ama teknik direktör olarak başarısız buluyorum. malzesef altında ki ferrari gibi takımın farkında olmayan ve hazı murat gibi takımlarla bile acaba bu araba beni geçermi diye tereddüt yaşayan bir teknik adam. süremeyeceksen binme o zaman böyle bir arabaya :))

volkan-gökhan-lugano-edu-vederson-aurelıo-moldonado-kazım-devid-alex-kezman ile o sezon şampiyonlar ligi'ni finalde kaybeden chesea'yi yenen tek takımı hatırlıyormusunuz? emre-krasiç-sow-niang-kuyt-stoch-santos-cristian ile PAOK'ları, vaslui'lileri,s.moskovaları yenemediğimiz de hatırlıyormusunuz? sorun oyuncu kalitesinde mi, kenarda mı? transfer şart. ama oyuncu değil, direktör. hatta bu gidişle başkan :((((

0|0
    0|0
    • santos yok şimdi, onu yanlış yazdım sağdıç. Arsenalda Arsenal gözden çıkarmış GS alacakmış bir habere göre.

• hatta niangda yok, şimdiki en büyük sorunalrdan biride o niang bibi bozucu, yırtıcı oyuncu yok.

• O herifi direk kovsunlar!

1|0
    0|0
  • ne istifası her 3 maç kaybettiğinde hoca kovarsan ne başarı görürsün nede avrupa birazdestek lazım sabır lazım

0|0
    1|0
  • ya şimdi sana güzel bi hakeret ederdimde hiç atılmak istemiyorum... manchester unitedin teknik direktörü 25 yıldan fazladır aynı adam yani başarılıda olsa başarıszda olsa kovmuyolar arsenal teknik direktörü 15 yıldan fazla aynı onuda kovmuyolar üstelik ne kupalar kaybetti arsenal ne maçlar kaybetti onlar bilmiyor mu kovmasını ?

1|0
    0|0
  • Etsin

1|0
    0|0
  • Etsin

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe kimsenin babasının kulubu değil, yapamıyan gitsin...

1|0
    0|0
  • mumkunse etsin artık ya..

aykut hocadan memnun olan tek kesim: gs liler ve dier rakipdaşları

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 18

• Adamlığına lafım yok ama hocalık işini yapamıyor ve istifa etmeli heriflere 2 kupa verdik sayesinde yetmedi elendik ama hala bir kendini bilmezlktir gidiyor biz korkak oyun istemiyoruz Fenerbahceyi hakettigi yere tasıyamiyor iyi bir Fenerbahceli olabilir ama iyi bir hoca değil artık bunu görüp kabull etmeli ve yoldan çekilmeli

1|0
    0|0
  • Gitmeli

1|0
    0|1
  • iyi olmaya iyi ama cok inatcı. taktikleri de ise yarıyo gibi gorunmuyo. alexin bu takıma verdiklerinden sonra yaptıgı kaba biraz.

1|0
    0|1
  • evet istifa etsin!

1|1
    0|1
  • etsin

1|0
    0|0
  • Etsin.

1|0
    0|0
  • Etsin..

1|0
    0|0
  • Etmesin.

0|0
    1|0
  • bananee beee

0|0
    1|0
  • defolsun gitsinnnn

1|0
    0|0
  • Gitsin !

1|1
    0|1
  • o kim :S uf

1|0
    0|0
  • Kesinlikle etmeli. Lanet insan.

1|0
    0|0
  • etsin anacım ya..aziz yıldırım da istifa etsin..bu kadar kıskanç hazımsız bir antrenör ve bu kadar dediğim dedik inatçı ve egosu yüksek iki adam yoktur camiada..

koyu bir fenerliyken soğuttular beni ne olayım..

0|0
    0|0
  • Baştan beri takımda durmasını istemiyordum..

1|0
    0|0
  • etmesın

0|0
    1|0
  • İstifa etmesin, kendine gelsin. Attığı adımlarda biraz inadını kırarak düşünsün.

0|0
    1|0
  • Evet istifa etsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...