İlk adımı kızın atması... Erkekler sorum size!

Biz üç komşu toplandık aşk meşk mevzuları derken kadının ilk adımı atmasına geldik. Biliyorum defalarca soruldu ama cevaplarınızı bekliyoruz yine de. İlk adımı atan kız hakkında ne düşünürsünüz? Cevaplarınızı bekliyoruz şimdiden teşekkürler ve +'lar.

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• oo 3 güne yataa atarım..

sizde bizi ice abaza ettiniz ne güzel işte demek ki çok seviyor ki beni beklemedi die düşünürüm..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bence ilk adımı atmakdan ziyade rengini belli edebilir... hani bişeyler teklifle başlamak zorunda değil ... Kendiliğinden gelişebilir olay...

3|0
    0|0
  • engelleri yıkıp tabuları yıkmak gerek

hoşlanıyorsa erkek yada kız teklif etmeli bunda yadırganacak bişey olmamalı

olumlu düşünürüm beğenilmek hoşlanılmak bunlar güzel şeyler;)

1|0
    0|0
  • ya gerçekten seviodur yada gerçekten kaşınıyordur biraz konusup tanıstıktan sonra niyetini anlarız :)

1|0
    0|0
  • Bana çoğu zaman kızlar ilk adım attı. Çok hoş. Erkeğin reddetmesi ihtimali büyük oranda düşer. Çok güzel birşey.

1|0
    0|0
  • Geçen sene ilk adımı bi kız atmışta bana karşı ve çokta mutlu olduk hatta bazı arkadaşlar kızın cesaretinden dolayı tebrik bile ettiler :) Ama ne oldu ben kızı çok üzdüm ve ayrıldım :(

1|0
    0|0
  • Gözümde büyür böyleleri arkadaş. Benim yapamadığımı yapıyor şu özgüvene bak derim. Severim böyle tipleri.

1|0
    0|0
  • süper yardımcı olur erkeğe.Niyeti anlama meselesi kadınlar duygularını saklarken büyük karın ağrısı oluyor açıkcası. İlişkide sıkıntısız hızlıca level atlanır diyim :)

1|0
    0|0
  • 5 para etmez bir grup insanın çıkardığı ilk adımı erkek atar mevzusunu yıkmıs kendi olmuş hep istediğim kadındır .

1|0
    0|0
    • ben ılk adımı dayanamayarak attım karsı taraf yanlıs anlamamıstır yanı demı erkeklerın hepsı mı boyle dusunur

• yuvayı dişi kuş yapar hesabı olur :) ilk adımı kimin atacagının ne önemi var ki, önemli olanı ikinci adımı diğerinin atması

1|0
    0|0
  • bence hep ilk adımı kızlar atsın

1|0
    0|0
  • kadınlar istiyorsa ya yol verir ya cüret eder.ben olumlu karşılarım.fakat ilk adımı atışı da önemli tabi.unutmayalım ki güzellik ilk sözü kişilik son sözü söyletir.kişi kişiliği gibi yaklaşır.

1|0
    0|0
  • ilk adımı bayan atabılır ilk adımı bayan atmadıhı için aşklarını kalbıne gömüp acıceken bir sürü kız var :)

1|0
    0|0
  • kadın severse erkek bilmiyorsa tabii kadın atacak bas bas bağrıyorsunuz erkek egemenliği toplum diye hani sizin egemenliğiniz

1|0
    0|0
  • zaten kız atıcak kız hoslandıgını bellı etmesse erkeke muhattab olmaz ;)

0|1
    1|0
  • Ya bana kızlar ilk adımı attı hep. Çok normal bir şey günümüzde. Dünya tersine döndü zaten.

1|0
    0|0
  • genelde bizim ortamda ilk adımı atan kız ya kaşardır ya ölümüne seviyordur.

1|0
    0|0
  • ne düşüneceğiz meraklı deriz..hiç sevilen tipler değillerdir

1|0
    0|0
  • Fark etmez.

1|0
    0|0
  • Iyi olur problem olmaz sonucta esitlik var diyorsunuz herseyi de erkekten bekliyorsunuz

1|0
    0|0
  • Gülümsemesi ve ses tonuna bakar önce. Gülümseyip tatlı olmak için çarpık dişlerini gösterirse out.

0|0
    2|0
  • ilk adımı sizin atmanızın erkekte kötü bi intiba mı bırakacağını düşünüyorsunuz ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sonu yine hüzün yine hüsran

1|1
    0|0
  • çok seviyor diye düşünürler ve artk sevmedgni asla ispat edemezsin.ölümüne ınanırlar.ilişkinin ileri aşamalarnda seni sevıyorum demene bile gerek yok.ilk adımı kız attımı ilışkı daha güvenlı yürüyor..

1|0
    0|0
  • ben bi erkeği dansa kaldırmıştım, o sayılıyo mu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...