Nasıl olucak bu iş?

arkadaşlar bacaklarımı agırlık çalışarak eriteyim derken bacak kası yapmışım ki bacaklarım da çok fazla erimemişti yani üst bacagım taş gibi full kas olmuş nası eriticem hem kası hemde bacagımı

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• kız adriana lima olayım derken roberto carlos oldu ya la :))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Bisiklet ile

0|0
    0|0
  • bacagını eritmek için koşu yaparsın ağırlık çalışarak hacim sağlarsın ve sert olur eğer incelticem diyorsan hafif bir diyet 1 haftalık kardiyo yaptıkmıda 2 hafta bak bakalım farklılıkları

0|0
    0|0
    • baya oldu erimedi ya 1 ayı geçti kardio agırlıklı çalışıyorum

• ya ben baya koşuyorum bisiklet biniyorum ip atlıyorum onun haricinde agırlıksız bacak eirtme hareketi yapıyorum bir tek lunge yi ağırlıklı yapıyorum

• tamam ağırlıkları bırakıyorsunuz ip atlamaya devam en çok yağ yakımını bisiklet ve ip sağlar size önerim şu 15 dakika koşu ip atlamayı siz belirleyin 20 dk bisiklet bunları yapıp bitiriyorsunuz sonra hafif ağırlıklarla bakın tekrarlıyorum ön kol arka kol antrenmanlarınızı yapıp bitiriyorsunuz antrenmanda ne kadar zorlarsanız okadar çok kas zedeleyip bir okadarda fazlası kazanırsınız buda hacim demektir :) iyi günler

• :) Aferin sana ağırlık eritmez vücudu sekil e sokar

0|0
    0|0
    • kimse başlarken dememişti hoca da demedi

• :D sormamissindir sen koş bence bol yürüyüş yap ve selülit olmaz bu faydalı yanı

• sadece koşu yap

0|0
    0|0
  • Bozmak kolay tamir etmek zor degilmi

0|0
    0|0
  • Ağırlığı bırak bol bol yürüyüş ve koşu yap

0|0
    0|0
  • sen kasınla bacağını aynı potada eritebilir misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eliptik bisikleti öneririm.

0|0
    0|0
  • bacak calısma zamanla gider canım :)

0|0
    0|0
  • Yapmayı bırak onlar eski haline gelir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...