Dallasvari ilişkiler yaşadınız mı?

Mesela bir arkadaş grubunuzla entrikalı şeyler yaşadınız mı? yakın arkadaşınızın sevdiğiyle çıkmak, darbe yemek, arkadan konuşmak blah blah

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Evet o saydiklarindan daha kotusu.

0|0
    0|0
    • dinliyorum ? :D

• biri vardı, 3 ay peşimde koştu, ağladı, ailesne kadar herkese söyledi. ben yüz vermedim.

abisine asık oldum. 2 yıl sevgili kaldık, sonra ben ciddileştirmiyorum diye ayrıldık :D

Kızlar Ne Diyor 7

• lisedeyken en yakın arkadaşım sınıftaki oğlanla yatıyodu. sınıftaki oğlan sınıfa sevgilisini getirip öpüşüyodu kızın önünde. yakın arkadaşım olan kızın sevgilisi vardı ve sevgilisiylede yatıyodu.

0|0
    0|0
  • Çok samimi olmadığım bi arkadaşımın sevgiliyse o ayrıldıktan sonra çıkmıştım dallasvari sayılırmı bilmem ama en ekşınlı olayım bu =)

0|0
    0|0
    • o öğrenince ne oldu :D

• Sevgilimi telefonla taciz etmeye başladı hatta yalvardı baya bir barış benimle diye sonra vazgeçti pat diye kesildi telefonlar sanırım biraz hırs yaptı ama baktı olmuyor yoluna gitti oda. Baya bi uğraştırdı ama fena yapışmıştı yani...

• oyy hem de dallasın zirvesini yaşadım be ama içine kedimi katmıyorum ayni şua rkadaşının sevgilisiyle çıkma işini genelde arkadaşlarım onları yaptı:)

0|0
    0|0
  • Blah bh arkadasimin sevgilisyle cikicak kadar dustuysem vay halime

0|1
    0|0
  • Ne diyorsun ya. Yaramaz afacanları Dallas yaptı.

0|0
    0|0
  • Malesef evet... Ama dersimi aldım en azından.

0|0
    0|0
    • olayı anlatın diye sordum -.-

• Aynı arkadaş grubundan iki kişiyle çıktım, diğer üçüyle de flört tarzında küçük bişeyler olmuştu ama çok küçüktüm o zaman yanlıışımı geç gördüm, aldattığım da olurdu bazılarını salak salak şeyler işte :/

• lisede arkadaşlarla çok gerilmiştik arkadan konuşma olayları olmuştu kavga felan oldu kız benim 8 yıllık arkadşımdı :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendim entrika çevirdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...