Ne zaman sonuç alırım?

arkadaşlar fitness a gidiyorum haftada 3 gün yaklaşık 2 saatlik çalışmayla ne zaman a sonuç alırım örneğin bacak inceltme karın kası yapma omuz ve kol kası falan ne zamana sonuç almaya başlarım

Güncellemeler:
yya herşeyi geçtim 3 ay oldu bacaklarım bir türlü erimedi incelmedi gitti üst karnımda 2 tane baklavam var şimdilik omuzlarım kollarımda iyi ama bacak beni tü ket ti

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Bay bayan :) bayanin omuz ve kol calistigini ilk defa görüyorum

0|0
    0|0
    • yok 1 yaklaşık bir aydır kol omuz çalışıyorum hoş oluyor bence :D

• ahahaha dur bakalım hadi inşallah bende yapıcam kadınlıgımı kaybetmeden tabi

• Hadi bakalim inş olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• 2-3 ay sonra

0|0
    0|0
    • iyi de hiç spor geçmişim yok 4-5 aya ancak oluşur diyorlar bakalım artık ya

• karın bölgesi hariç diğerleri 2 aya kadar belli eder. karın çok zor, baya zaman gerekir...

0|0
    0|0
  • Metabolizmanlada alakalı biraz en son bacaklarındaki yağı yakıyor demekki sabret bir 3 sonra daha bariz fark olacak, çok kafana takıyorsan yediklerine dikkat et, haftada min. 3 git 4ü 5i yap

0|0
    0|0
  • 3 ayda yağ ve ödem atarsınız 5 inci ayda sıkılaşır 6. ayda popo hareketlerine geçersiniz karın kası yapmanız fitnessla alakalı değildir karın kası mutfakta yapılır

0|0
    0|0
  • 2 Hafta içinde düzenli gider beslenirsen gözle görülebilir sonuç alirsin

0|0
    0|0
  • Kol kasını naapcan yan sanayide işe mi başlican? İnşaatta taş mı taşican napıcan?

0|0
    0|0
  • Beslenmene ve metabolizmana bağlı. Birde dinlenmene... Herkeste farklıdır.

0|0
    0|0
  • En az 2 hafta

0|0
    0|0
  • %30spor
    %70 diyet

0|0
    0|0
  • Cok calismak degil bilincli calismak faydalidir ne yaptigini bilmelidin ve vucudunu tanimalisin once

0|0
    0|0
  • yarın öğlen 3 gibi sonuç verilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 ay bir sene sene erkeklerde daha cabuk etkisi görülür

0|0
    0|0
  • 2-4 hafta sonra ya da 6-8 hafta çünkü ne ve nasil yediginede bağlı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...