Erkekler sizce böyle davranması nedendir?

4 gün önce beni annesiyle tanıştıracağını söyleyen insan bu sözü söyledikten 7-8 gün sonra olmuyor anlaşamıyoruz denedik denedik olmadı yapamıyoruz ayrılalım ama her zaman yanındayım sakin unutma deyipte ayrıldıktan sonra karşisndaki insanı ne kadar takar ? En yakın arkadaşımla konuşuyorlar ve hep gülücüklü gülücüklü konuşuyormuş beni takmadığını umrunda olmadığımı düşünüyorum ve belli etmesemde bu durum çok köyüyor.Sizce sevmedi mi yada şu anda mı sevmiyor geri döner mi ? (9 ay sürdü 3 kere ayrıldık bu süre içerisinde bu 4.ydu.)

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• bence annesi ailesi istememiştir seni o da bahane üretmiş sana

0|0
    0|0
    • Yok ya hıc kımse bılmıyordu aılesınden daha oyle kolay kolay aılesınede anlatacak bırı degıl zaten daha erkendı tanısmak veya tanıstırmak ıcın.usandık mı acaba sureklı tartısıp kavga edıp soguklasmaktan..

• evet ayrılıklar soğukluk getirir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Tatlım, bu adamın ya annesinden bir korkusu var ya da seni sevmemiş, sana alışmış... Ondan dolayı her ayrılıktan sonra tekrar devam etmişsiniz...

0|0
    0|0
  • Dostum üzülmeni istemem ama sende gönlü yok bence basını dik tut ve yolver gitsin.Dönersede affetme sakın

0|0
    0|0
  • Bitmiş demektir

0|0
    0|0
  • çekirge 3 sıçramış yani, ya boşver annesiyle tanışıp napıcan kayınvalideler kötüdrü hep :))

0|0
    0|0
  • olmaz bu iş ayrılmışsınız barışmışsınız üzgünüm yeni bir sayfa aç

0|0
    0|0
  • üzmek ıstemem ama sıkılmş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• baktı iş cıddıye bınıo kactı pısman olur şu an o sorumlulugu alamayacak durumda hıssedıo kendısını aılelerı ıse sokmamak gerek evlılık yasına gelmeden

0|0
    0|0
  • işin ciddiye biniceğini anlayıncaa kaçmışş resmen ama gerii dönerrrrrrr snin adım atmana baglıı

0|0
    0|0
    • Ben atmam adım falan aramam da ne kadar surer donmesı şu anda takmıyo qıbı davranıyor

• OOOOOOFF

0|0
    0|0
Yükleniyor...