Erkek arkadaşım annesiyle tanışmamı istiyor, sizce bu iyi birşey mi?

Geçen gün konuşurkan laf arasında erkek arkadaşıma annenle tanışmak isterdim demişitim ama hani konuyla alakalıydı öyle damdan düşer bir tarafı yoktu. Sonra o da annesiyle konuşmuş ve sanırım yakında tanışıyoruz (hatta yakından da yakın, cuma günü).

Sizce bu iyi bi şey mi ?

Açıkcası ben pek emin değilim. Yani şöyle annesini bir kere yolda gördüm ki, o zaman sadece tahminle anlamıştım. Sonra geçen gün o beni görmüş ki ben farkında değildim ki, çok saçma bir andı, rezil oldum diyebiliriz.

Sonuçta birinin beni izlediğini bilmiyodum ve o yüzden rahatça davranıyodum ki annesi sonra beni tanımış...

Şimdi korkuyorum galiba, hani annesi beni beğenmeyebilir sonuçta. Benimle ilgili ne düşünür, ne söyler, ne hisseder? Sonuçta her şey olabilir buluşunca..

İyi bir şey mi bu olan?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela benim annem (ki kararları beni etkilemez ve benim verdiğim kararı değiştiremeyeceğini bilir) sadece ağır başlı olup olmadığına bakar. Sağda solda filan kız demezler Ayşenin gelini derler (Annemin adı ayşe) diye düşünür. O yüzden ağır başlı olman yeterli olur sanırım. Bide ters köşelere düşme. Seni deneyebilir. Söylediği herşeye atlama. Bu kadar yardım sınavı geçmene yeter bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olur tanışın

ev işlerine hafiften yardım ettin mi

ve fazla açık olmayan bi elbise giydiğini düşünürsek

bi sorun çıkacağını sanmıyorum

ama annesi sorun çıkarmaya meyilliyse

sen ne kadar ii niyetli olur

kavga kaçınılmaz olacaktır :)

0|0
    0|0
  • sana deger verdıgının bır göstergesıdir aileler bızım ıcın ozel ınsanlardır ısterızkı tanıstırdıgımız kız bızım ıcın son ve esımız olsun gozuyle bakılır.. bundan gurur duymalısın...

0|0
    0|0
  • Ne kadar guzel. Bazı erkekler tanistrmaktan kaçar. Eline imkan gecti, korkma, tanis. Basınız ileride ağrımaz. Bazı seyler daha da kolaylaşır. Erkek icinde cok önemli bır adım.

0|0
    0|0
  • Git tanış. Bundan güze ne var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bak Cuma günü buluşacam diyorsun öncelikle buluştuğunda fazla gülme ağır ol anneler ağır kızları sever birde o mutfağa filan gittimi teyze bende yardım edeyim de git peşinden:)) ha birde erkek arkdşının sırf senin ağzından kaçmasına rağmen bunu ciddiye alıp tanıştırmak istemeside sana olan değerini gösteriyor. yani annesinin seni ilk nasl gördüğüne değil tanışmaya gittiğindeki haline hareketine önem ver birde fazla açık seçik giyinme hanım hanımcık ol:) anneler başka ne isterki birde erkek arkdşınla canımlı dğeil ismiyle hitap et öyle yılışık olma beni dinle kaybetmezsin :))

0|1
    0|0
  • Tanışmadan bilemezsinki canım ben olumsuz düşündüklerini sanmıyorum olumsuz düşünseydi annesi erkek arkadaşın tanıştırmak istemezdi.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasının senı annesıyle tanıstırması demek senınle cıddı dusunmesı demektir.Cunku bı erkek ıcın bence anne degerlıdır ve erkek senınle deger verdıgı bırını tanıstırmak ıstıyorsa sana da deger verıyodur ve sevıyodur.Bence hemen on yargılı davranmaz sonucta sen oglunun sevdıgı kızsın o yuzden stres yapma:)

0|0
    0|0
  • eyvah oglan annesı :)sımdı eger sana onyargılı olsaydı cuma senle tanısmayı kabul etmezdı.suan onyargısı yok bence bu yuzden sanslısın.ogun kendın gıbı ol oglan annelerı yaranmak ıçın herseye sallabas olan haklısınız efendım dıyen kızları sevmez kahkaha atanlarıda sevmez.senın yuzune o rahatça davranısını sorarsa gencız ıste yapıyoruz bazı hatalar gıbısınden cevap verebılırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...