Arkadaşımla aramda geçen diyalog

Arkadaşlar internetten bi 15-20 gün önce bir kız arkadaşla tanıştım, aramız baya iyi hoşlanıyorumda açıkcası.

Kişiliği olsun, konuşması olsun, fotoğrafı olsun hoşuma gitti.Benim ygs-lys var bu yıl dershane falan çok yoğun zaten ders, etüt vs. zamanlarında konuşmazdık, ama bugün önümde ygs-lys sınavlarının olduğunu ve ona vakit ayırmamam gerektiğini dile getirdi, bundan önce baya iyiydik yani.Sizce benden uzaklaşmak mı istiyor yoksa gerçekten beni önemsiyor mu?

Güncellemeler:
Artık yazmıyorum kendisine onun yazmasını bekliyorum, sizce doğru mu yapıyorum?Yoksa benden uzaklaşır mı?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• benden sana hayır gelmez sen gelecegine bak demiş:)

0|1
    0|0
    • Oyle mi gerçekten ya, harbi üzülüyorum :(

• secici derken düşüncelerine bakarım olgunluguna zeka seviyesine... e yanına da yakısacak derecede olursada iyi olur tabi:)

• Bazen o ciddi olmayan şeyler diyor özellikle, ben ciddiye alınca bozuluyor ters tepiyor.

Bu sabah ağzım yandı, bundan sonra dikkatli davranıcağım bi düzeltsem arayı.Konuşuyorum ama eski samimilik yok.

Kızlar Ne Diyor 3

• iki ihtimal de olabilir...zamanla anlarsın.

0|1
    0|0
    • İnşallah benim istediğim şekilde sonuçlanır, kız birazda çekingen aynı zamanda.(Gerçi bende öyleyim :D)

• Bir sene sonra onu suçlu tutma diye böyle demiş seni düşünmüş evet

0|1
    0|0
    • Ben ona gerçekten değer veriyorum ve ondan uzaklaşmam dahada zor olcak gibi benim için, ama ona sınava çalışırken değer verebileceğimi nasıl ortaya koyabilirim?Birazda etkileyici birşey olsun istiyorum.Bu aralar soğudu benden bu konudan sonra.

• Şu bir seneyi adam gibi çalış geçir sonra dersin diyeceğini geçen zaman geri gelmiyor unutmj

• Önemsimiiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...