Sabah uyandınız ve şu ana kadar neler yaptınız?

bugun kalktınız ve neler yaptınız?başınıza acayip bir olay geldimi?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Saat 13:00'da uyandım. (Sabah 10:00'da yatımıştım, üç saatlik uykuyla duruyorum.) Komidinin üzerinde duran telefonuma baktım sakince. Birkaç cevapsız çağrı, bir iki mesaj... İnanılmaz bitkin bir şekilde üstümdeki yorganı kaldırdım ve istemsizce banyoya doğru gittim. Aynada suratıma baktım, yıpranmış olduğumu gördüm. Duş aldım ve cilt bakımımı yaptım. Birşeyler yiyip dizüstümün başına geçcim. Adres belliydi: KızlarSoruyor.com.. Bir süre sitede oyalandım. Müzik dinledim.. Saat 17:00 sularında karnımın acıktığını hissettim. Eve orta boy dört mevsim pizza sipariş ettim. Yemeğimi yedikten sonra yine buradayım. Değerli KS kullanıcılarının sorunlarına çözüm arıyorum. Halen de aramaktayım.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• her şey sıradan

0|0
    0|0
  • merdivenleri yıkadım, evi süpürdüm, alışverişe gittim, fırında köfte, pilav, ayran yaptım şimdi çay demledim içiyorum, aynı zamanda siz soranların dertlerine çareler buluyorum.

0|1
    0|0
  • uyandım bcaa mı aminomu animal pakımı ictim kardiyomu yaptım salona gitdim antrenman yaptım aksama kadar yemek yedim ve simdi ks deyim en ilginç olay hergünün aksine biraz keyfim yerinde :)

0|0
    0|0
  • işe gittim geldim

sözlüklere bakınıyorum

0|0
    0|0
  • 5 6 saat dolandım dışarda arkadaş erkek için giyicek bişey yok ya kızlar için ya toplar için var ayıptır..

0|0
    0|0
  • gayet sıradan bigün.

0|0
    0|0
  • Yedim,içtim,sı*tım,yattim.

0|0
    0|0
  • öğleden sonra kalktım yemek yedim çamaşır yıkadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sahile gittik...pide yedik...geri kalan kısımda bilgisayarlayım...ve çikolatalı gofret yiyorum :)

0|0
    0|0
  • Calistim, kiyafett aldim kendime, eve geldim call of duty oynadim zombileri oldurdum simdide burdayim..

0|0
    0|0
  • çok sıradandı.

0|0
    0|0
  • full evde oturup kitap okudum

0|0
    0|0
  • sabah uyandım, kahvaltının ardından saatlerce yapacağım röportaj için çalıştım sonra arkadaşlarımın yanına gittim arkadaşla dönerken annesi parktaymış bi kadınla atışmışlar kadınla saçsaça kavga etti hala gerginim

0|0
    0|0
  • sıradandı işte hep aynı şeyler tek bişey oldu eski sevgilim mesj attı :D

0|0
    0|0
  • ha ha ben yine tuvalette düştüm yaaaaa anneme silip yıkama saat başı diyorum anlamıyor haaaa haaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...