Kilo aldım yine?

Arkadaşlar hepinize gunaydın. Ben spora yazılalı kilo aldım nedeni ne olabilir? Nutellaya zaafım var onu yemeyince bala yukleniyorum. tencere yemeği yemem salata yemem çorbada içmem. Ayda bir olsa yerim anca. spor yapmak hiç sorun yaratmıyo vucudum alışık çunku ama yemek alışkanlığım çok kötü. Kendimi motive etmek için neler yapabilirim?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Mideni çöp gibi kullanmaktan vazgeç kendini motive etmek istiosan midene dünyada değer verdiğin en önemli şey gibi davran alttaki arkadasın yazdığı bal iyidir de yanlış bir cumledir çünkü bal artık sahtekarlıklarla yapılıor icinde yüksek derecede glikoz var. Nutelledanda ayrılamıyorsan kendini odullendirmek icin gunde bir tatlı kasıgı yiyebilirsin

0|0
    0|0
    • :( çopluk gibi kullanıyorum dimi. Haklısın valla doğru dedin

• Bende baya kötü besleniyordum sonra abimin tavsiyesiyle fitnessa basladım sonra dogru beslenme çeşitlerini ogrendim daha sonra şekeri bıraktım daha sonra doğru yağ kullanımını ogrendim daha sonra dısardan yemek yememeye basladım baktım dısardan yemedende olmuor haftanın br gununu dısarıya ayırdım bu duruma cheat meal diyorlar simdi ise belli bir besin programı olusturdum yediklerimin kalorilerini icindeki proteinleri karbonhidratları ayarlayıp yiyorum senin yapman gereken sey biraz daha planlı yasamak 1 kasık nutellanın veya baska bir fast yiyecegin kalorisinin senin bir öğününe eş değer olduğunu görmek umarım yardımım dokunmuştur

Erkekler Ne Diyor 11

• Al sana motivasyon!
    http://youtu.be/btPJPFnesV4

Ara öğün olarak, meyve, yoğurt, salata, ya da abartmadan kuruyemiş yiyebilirsin. Abartırsan, libidonun tavana vurma, hatta tavanı delip geçme ihtimali var. :)
    Fast food ve nutella'dan uzak dur, cıs onlar cıs. :)

0|0
    0|0
    • Fast food yemiyorum eti helal değil :) benim problemim nutella

• Yo merak etme ben tahta olmam :D istesemde olamam :D

• İyi o zaman. :D
      Artık işe gitme zamanı, hadi kendine iyi bak, nutella'ya bakma. :D
      Zaten çikolatayı çok kaçırırsan kabızlık yapıyor.
      İlla mutlu olmak istiyorsan, makarnayı öp. Benim için de öp. :D

• bende spor yapıyorum ve spor yapan insanın iştahı açık olur ben günde 5 öğünden aşağı yemiyorum mesela ama kiloyu yağ olarak değilde kas olarak alıyorum ben senin durumunda öyledir sıkıntı yapma gerçi sen kardiyo çalışıyorsundur kilo vermen gerek o durumda da yemeni azaltman, çok su içmen gerekir ayrıca aburcubur, sigara , alkol kullanmaman gerekir , düzenli uyku da lazım ha ben çok yerim diyorsan öğünlerde ki miktarı azalt az az sık sık ye

0|0
    0|0
  • senin kilo dediğin gramdır.. tabi eğer nutella yı damacana ile almıyorsan

0|0
    0|0
    • On kilo fazlam var en az :( normalde bir kilo nutellayı beş gunde bitiriyorum, ama bu aralar kendimi frenledim. Yinede motivasyonum kalmadı kurtulamicam gibi

• Hahahahha alem insansın :D analizine hayran kaldım :))

• :)) saolasın

• günaydın dün markete alışverişe gittim kasiyer bana nutellada indirim var dedi kesinlikle hayır dedim evet bende severim ama kalorisi çok yüksek içinde yağ ve şeker var bal yiyorum sadce kahvaltıda çok az miktarda antreman öncesi enerji ihtiyacıma katkısı olsun diye sana tavisye edebileceğim protein ağırlıklı beslenmeyi dene proteinler tokluk hissini artıracağından fazla kilo almana engel olacaktır buna ek olarak sebze meyvelerelerde yer vermelisin

0|0
    0|0
    • Sebze meyve yemem. Yesemde çok isteksiz yediğimden mide bulantısı hissi oluşuyo bende. Ve bende tokluk hisside yok acıkmasamda nutella yiorum. Kafayı yedim heralde:S

• evet nutella sorunun kaynağı önce ondan kurtulmayı dene sonrada diğerelrini uygulamaya çaıl benimde yiyemediğim sebzeler ve meyveler vardı ama kendimi şu yönde motive ettim hedeflerime ulaşmam için düzenli beslenmem lazım ve bunlarda vücudumn ihtiyacı var ne olursa olsun yemeliyim diye başladım ve şu an gayet iyi duruma geldim ve bol bol su içmeyide deneyebilirsin özellikle sabah uyanınca aç karnına bir bardak su içmekde iyi gelebilir

• Tencere yemeği nedir öncelikle onu merak ettim. Fit bir vucudun %75 i beslenmedir zaten. Spor herşey değildir, iyi bir idman bazen yetmeyebilir.. Beslenmeni düzene sokmalısın.. Salata ve çorba hacmi çok olmasına rağmen kalorisi düşük yiyecekler.. Bunları tüketmiyorsan, diğer kalorisi yüksek yiyeceklerden yüksek miktarda tüketiyorsun demektir.. Bir de buna çikolatayı ekleyince sonuç bu olur.

0|0
    0|0
  • bal iyidir vucudun yağa donusturmediği tek madde direk protein yapar bala yuklen tabi kasların canlansın

0|0
    0|0
    • Ciddimisin? Ama ben genelde tereyağı yemem. Sadece bal yerken tereyağ kullanıyorum, yani tereyağı iyi değil diye bal yememeye çalışıyorum :S

• aslında ikiside iyi abartmadan yemek sartı ile tabiki

• Ayı gibi oldum i need motivation

• şimdi ne olsa da yesek yaa :) boşveer hem ye hem spor yap :)

0|0
    0|0
  • kilit vuralım sana

0|0
    0|0
  • Pizzadan kurtulun hanfendi

0|0
    0|0
  • Hormonların fena desene :D

0|0
    0|0
  • ne diyorsun yine