Kilo almak için ne tür spor yapmalıyım?

Spor yaparsan kilo alirsin diyen cok oldu ama ben daha cok kilo veririm mantigiyla yaklasiyordum. Ne yapsam kilo alamiyorum 4-5ogun yiyorum balik yagi hapi falan kullaniyorum ama hicbişey ise yaramiyor herkes cok zayifsin diyip duruyor vucut kitle indeximi hesapladim yaklasik bir 7 kilo falan almam lazim. bu is canimi sıkmaya basladi artik kilo almak istiyorum sporuda deniycem ama netur sporlar yapmaliyim yardimci olur musunuz

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• genelde spor diyorlar fakat bu hiçbir işe yaramiyor gerçekten aksine yağ yakıyorsunuz size önerim kesin çözüm olacaktir ama düzenli kullanmalisiniz büyük eczanelerde satarlar karbonhidrat tozu almalisin bunu 3 4 ögün kullan sütle içiliyo extra olarak bebe bisküvisi fazla olsun muz ve 1 kaşik bali sütle birlikte mixey ya da blenderde karıştırıp için tadi güzel oluyor gerçekten bu sekilde tamamlarsiniz kilonuzu tabi ögünlerinizi hep yiyin yememezlik yapmayin yemekleri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Almak için spor yapma yat

0|0
    0|0
  • fitness
    pilav
    makarna
    haşlama tavuk
    brokoli
    haşlama patates
    yoğurt mesela her yemeğin yanında
    sadece 3 öğün değil 4-5 öğün yemek
    spor yapman şart ama

1|0
    0|0
  • Kilo almak için hiç bir spor yapma ((:
    Ye iç uyu. Hatta wc ye bile gitme.

2|0
    0|0
  • Spoor metobolizmayı düzene girmesine yardımcı olur yatarken yemek ye hamur işi yaglı yemekler margarin

0|0
    0|0
  • ye üzerine yat

2|0
    0|0
  • kilo almak için hayatında birseyler değişmeli sigara içiyorsan bırak mesela ya da uyku saatini değiştir spor konusuna gelince düzenli spor yaparsan kilo mutlaka alırsın

0|0
    0|0
  • Spor yaparak kilo almak bende senden duyuyorum :)

0|0
    0|0
  • boşverya millet zayıflamaya çalışıyo ne alcan :D

0|0
    0|0
  • spor yaparak kilo alınmaz aldığın kiloları yağ yerine kasa dönüştürmek için spor yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun için iyi bir diyetisyene ve iyi bir spor salonuna gitmelisin. Doğru şekilde sağlıklı kilo almış olursun.

1|0
    0|0
  • Önce diyetisyene gitmen lazım sonra spora başlayacaksın zaten orda sana bir program ayarlarlar kilo için

0|0
    0|0
  • kiko almak için spor yok ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...