3 ayda nasıl karın kası yapcam?

Arkadaşlar acil karın kası yapmam lazım ufak tefek alt yapım var 3 aya kadar nasıl yapacam taktik verin

0|2
7|130

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes antranör güzel ülkemin güzel insanları

0|0
    0|4
    • bu devirde herkes bilgi sahibi hem bu yorum eic seçilmesi bu soruyu soran kişinin cevap verenlere saygısızlık yapması gibi bir durum ile açıklanmaktadır. madem insanlar hakkında öyle düşünüyorsun neden fikirlerini almak istiyorsun gelişmemiş insan.

• insanlar neye gore cevap veriyor diyosunya kanka :D adamın sordugu soruya göre cevap veriyor :D

• kardesim görmediği insanın neyine cevap veriyor

Kızlar Ne Diyor 7

• Düzenli olarak yapsan bile 6 ayı bulur

0|1
    0|1
  • kas yapmak sabır isteyen bir iş hızlı olmaz :)

0|1
    0|0
  • 3ayda çok rahat yaparsın spor salonuna yazılınca ordakiler zaten söylerler

0|0
    0|0
  • Biraz gec kalmissin

0|0
    0|4
  • düzenli çalışman lazım günlük 500 yakın mekik çekmen lazm ve sürekli fitnes yapman lazım aralıksız ama ginede 3 ay içinde ne akdar olur bilemem

0|0
    0|0
    • Günlük derken, o kasların da dinlenmeye ihtiyacı var, kendisini geliştirmesi için

• 500 mekik çekersen vücut yağ yakımı kas yapımı geçer kas yıkımına başlar şöyle düşün ki maraton koşucusunun mu bacakları daha kaslıdır yoksa 100 metre koşucusunun mu :)

• Sölüyonda merak ettim hiç spor yaptın mı la? :D

• 3 ay kısa bir zaman dilimk

0|0
    0|0
  • hemen olur mu ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 129

• 3 ayda cok zordur bana kalırsa
    cünkü yagların erimesi vs daha sonra kasların cıkması 3 ayda cok da belirgin olmaz
    simdi baslasan anca haziran sonuna birşeyler cıkabilir
    ama düzgün calışıp düzgün yemek yemelisin
    abur cubur bozar
    diyetini saglam yapman lazım
    spor hocasına gidip düşüncelerini al

0|0
    0|0
  • -Önce yağ oranını düşüreceksi (yağ tüketimi ve karbonhidrat tükemi yapmayacaksın, sabah belli miktarda sadace. yüksek protein diyetine gireceksin, Tabikide şeker tatlı bur cubur komple unut)
    -Bir yandan Tuz tüketimini bitireceksin bol su içip bol kardiyo yapıp güzel terleyip vucudundaki suyu atacak ve derini incelteceksin.
    -Hergün layığı ile bin kadar mekik çekeceksin gerekirse üzerine ağırlık alacaksın
    -Mekik çekmiş olman alt karın kslarını layığı ile çalıştırmayacak aynı özeni onlarada göstereceksin.
    -3 ay boyunca bu şekilde gidersen (metabolizmanada bağlı olarak) Karın kaslarını çıkarman mümkün olabilir. 6 ay devam edersen baya fark edersin.
    Ve tabiki vucudunun + göbeğinin yağsız olduğu baz alıyorum yoksa işin çok dha zor.

1|0
    0|0
  • öyle ben 5ayda vucud 7 ayda vucud dersen biryere gelemezsin tek bölgede gelistirmen saçma olur bu is emek isteyen zor zahmetli bir is yapamicaksan hic bulasma derim kardesim.

0|0
    0|0
  • Ara ögünlerde fındık fıstık ceviz badem tüket ögle vaktinde. Sabahları 2 yumurta beyaz peynir ve domates salatalık filan tüket. Aksam bol sebze yemeye bak fasulye olur salata olur bol marullu. Günde EN AZ 2 Litre su tüket. 12 setten olusan 4x mekik cek. Sonrasında yere yatarak 4x 12 setten olusan leg raise yap. Yani yere yat sırt üstü ayaklarını yukarı kaldırıp indirme işlemi alt karın icin. Her gün tekrarla 3 gün yap 1 gün yapma dinlendir. Meyve, sebze ve suyu cok fazla tüketmelisin unutma vücut bogazdan geçer. Antrenörlük okuyorum bu arada kulak asmanı öneririm :P

0|0
    0|0
  • Öncelikle yediğine içtiğine dikkat edeceksin burası çok önemli. Fazla kilolarından Kurtulamazsan Karın kası yapamazsın kardeşim bunu iyice öğren. Yediğine içtiğine dikkat ederken Alt ve üst karın kaslarını çalıştıracak egzersizler ypaacaksın Hafiften zora doğru artıracaksın setleri. Mesela mekiğin birçok türü ver alt ve üst karın kaslarını çalıştıran hatta yan karın kaslarını çalıştran türleride mevcut. Bunları internetten araştırıp kendi kapasitene göre bir program çıkart zamanla daha fazla mekik çektiğini göreceksin. Ama Alt ve üst karın kaslarının egzersizlerini dengeli olarak dağıt setlere. Bazı hareketler üst karın kaslarını çalıştırdığı gibi altlarıda çalıştırıyor bu noktayada dikkat et kolay gelsin..

0|0
    0|0
  • 3 ayda sadece göğüs ve karnın üst kısmı belirginleşir.

karın olarak sadece hemen üstteki iki baklava çıkar ondan sonrakileri çıkartmak çok uzun zaman eve emek ister.

pratik yapmış olarak söylüyorum bunu sadece yayla çalıştım

0|0
    0|0
  • 3 ayda belirgin olmaz

0|0
    0|0
  • 3 ayda karın kası olmaz. Bir kere günde "x sayıda mekik çek" diyenleri bir unut. Karın kaslarının görünür olabilmesi için yağ oranının minumum %10-11 dolaylarında olması gerekir. Bu da her istediğini yiyerek olmaz. Mini bir diyet yapman gerekir. Ardından gün aşırı yapacağın karın egzersizleri, gayet güzel şekillendirir. Ama 3 ayda çok çok fark olmaz.

Tavsiyem mekikten ziyade Russian twist, cable crunch ve pressed sit-up gibi ağırlık kullanılarak yapılan karın egzersizlerini tavsiye ederim. Her ne kadar karın kasları işlevsel olarak diğer kaslardan farklı olsalar da, onlar da hipertrofi için ek ağırlığa ihtiyaç duyarlar.

Bol şans.

0|0
    0|0
  • 3 ayda 6 adet baklava olmaz ama en fazla 2 tane baklava olur 6 baklava için 6 ay düzenli spor yapman lazım

0|0
    0|0
  • Bunu ilk önce mutfakta ayarlamalısın beslenmenle olabilicek birşey , hafif hafif mideye de yüklenirsin, çok yüklenirsen o kaslarıda yakarsın, bir diyetisyene gözük, o senin ne yapman gerektiğini söylemesi daha sağlıklı olucaktır ;) mide çalışırken ağırlıkla çalışılmalı, ;)

0|0
    0|0
  • Google play storeden spor aktiviteleri var onları indir hemen olmaz karin kasları çalıştığın zaman sadece anlık siser vede bu seni mutlu etmeye yeter :) karın kasi icin mekik cek günde sabah aksam dene kendini kasma biraz yap 1 dk bekle tekrar yap :) kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Çok yakın zamanda internette denk geldim. Normalde mekik çekmek yeterli diye bilirdim ama mekik sanılanın aksine daha az etki veriyormuş. Ayrıca tek başına yeterli değilmiş. Öncelikle fazla kilolar varsa bundan kurtulma lazım. Dengeli beslenme ve düzenli yürüyüş çok önemli. Yani karın bölgesinde yağ varsa önce bunlar erimeli. Daha sonra mekik yardımıyla istediğin karın kaslarına sahip olabilirsin. İnternette ya da gazete, dergilerde rastladığın konuyla ilgili makaleleri okumanı öneririm. Ayrıca uzman yardımı da faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Vücudundaki yağ oranının düşük olması gerek. bir de genlerle alakali. Ben 1 ayda 21 cm olan kolumu 25 cm yaptım. Hiç durmadan ve sadece Tavukla. Toz , hap vs almadım. Düzenli beslenme ve düzenli çalışma ile yapabilirsin. Ve sürekli fazlasını yaparak. Bu gün birse yarın iki mesela. Makina olursun 3 aya :)

0|0
    0|0
  • karin kaslarini daha fazla yapacağin egzersizlere yüklen bol bol protein almalisin protein kaslar için çok önemli eğer zararsiz olarak daha hizli olsun diyorsan amino asit kapsülleri var gönül rahatligiyla kullana bilirsin birde protein tozu kullanmalisin beyaz et çok önemli bu sekilde 2 ay gibi kısa sürede süper etkili bir görünüme sahip olursun..

0|0
    0|0
  • Günde 500 mekik çekmen veya Ölene kadar karın çalışman gerekmiyor karın kasları salonda değil mutfakta olur derler :D herkesin mevcut olduğu bir kas kütlesi var , karın kasın olmasaydı dik bile duramazdın senin demek istediğin nasıl biraz daha geliştirip fiziksel görünüm olarak belirginlestirebilirim olmalı neyse lafı daha fazla uzatmadan sıkı antreman düzenli uyku ve beslenme mantığın asla ne kadar çok çalışırsam o kadar gelisirim olmasın kaslarını eritirsin istersen mesaj at dostum sana bir beslenme ve antreman programı yazayim :)

0|0
    0|0
  • Çok çalışıcan.

0|0
    0|0
  • http://m.youtube.com/watch?v=NKjJwEhPnuw
    http://m.youtube.com/watch?v=QSp6rIRAmN4
    Al bunlari haftanin 6gunu yap bir gunu dinlen. Hergun duzenli yaparsan 2 aya tas gbi oluo ve baya belli oluo. Denemistim :d

0|1
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=4Y8oH5mNLag
    bu sayfalarda var evde çalışacaksan

0|0
    0|0
  • mekikle karın kası cıkaramazsın karın bölgen yağlıysa once kardiyo felan yapman lazım + sade mekikle cıkmaz aynı kol omuz gibi dusun belirli bir agırlıkla calıssan kolu belli biyerden sonra buyumez aynı sekıl mekıkdede gecerli agırlıklı mekık yapman lazım

0|0
    0|0
  • 3 ayda kas zor.

0|0
    0|0
  • Sadece 1 tane ay var işin zor sgaffssg :Dd

0|0
    0|0
  • İlk önce kendine iyi bir diyet programi yapmalisin. Karnındaki yaglari eritmen gerekir.. Bcaa kullanabilirsin.. öemli oramda yag yakar. bu süreci hızlandıracaktır.. Ve. Cretain proteini alablilrsin.. Cretain uzun süreli kasları. besler gece yatmadan içmek mantıklıdır..

0|0
    0|0
  • spora yazıl kardeşim evde çok zor karın kası yapman alet şart.

0|0
    0|0
  • Önce bir karı alıcaksın. Sonra patates çuvalı da taşıttırırsan karın kaslı olur ;) . Yok ya demek istediğim yumurta ye süt iç olmadı yoğurt ye ekmek de ye et de ye ama ağırlık protein olsun. Sebze de ye. Geriye sadece mekik çekmek gerekiyor. Alt karın kasları için yatarken bacaklarını kaldır. Pek artistik değil bacak kaldırma hareketi ama alt karın kasını çalıştırır.

0|0
    0|0
  • İnsanity workout yap. Karın kasın çıkmazsa gel beni döv :D

( İnternetten araştırabilirsin)

0|0
    0|0
  • Dinlenmeye elbet ihityacı var kardeşim ama gün içinde merak etme senin aklının almıyacağı kadar dinleniyor. Yüzde 20 beslenme yüzde 50 mekik yüzde 30 kardioda biter iş 3 ay gibi kısa bir dönem sunduğun için programının yoğun olması lazım. Mekik çekerkende dikkat et amele mekiği değil kastım hızlıda yapmaya çalışma sindire sindire.

0|0
    0|0
  • 18 kilo verirsin rahat rahat..

0|0
    0|0
  • 3 ayda karın kası vaybeee bende istiyorum o programdan :D

0|0
    0|0
  • sahıbınden satlık karın kası var 3 kılo bımılyon

0|0
    0|0
  • karın kası yağ yakmakla çıkar. 3 ay değil 2 ayda bile çıkar ancak zor olan kısım %10-11 ya oranına inmelisin ki kaslar belli olsun. Şimdi kilon boyun kaç yağ oranın kaç bunlar önemli.

yag yakmazsan 10 sene vucut çalış o karın kası çıkmaz. Karın kası mutfakta olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    99
Yükleniyor...